Іспанія, Туреччина і Монте-Карло: куди поїхали українські IT-girls через війну

26 липня 2022, 13:30

Після 24-го лютого багатьом українцям довелося поїхати з країни на невизначений час. Навіть український бомонд, який звик до життя за кордоном, відчув на собі, як воно – тікати від війни, тужити за домом та бути в розлуці із рідними.

Світські левиці змінили десятки валіз з одягом на одну тривожну валізку з усім, розкішні вечірки на благодійні івенти, а шумні компанії на тісне коло найближчих. Куди виїхали та як живуть нині українські it-girls - читайте у матеріалі TabloID.

Фаїна Тедеєва

Колишня дружина ексрегіонала Ельбруса Тедеєва Фаїна наразі перебуває в Іспанії, куди переїхала разом із дочками. У вимушеній еміграції вона зустріла свій 41-й день народження.

В Іспанії Тедеєва не втрачає контакт зі своїми. Зокрема, днями, вона зустрілася з видавчинею Полінею Ненею, яка так само із трьома дітьми та мамою наразі проживає в Іспанії.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Faina Tedeeva (@faina.faya)

Марися Горобець

Ведуча та світська левиця Марися Горобець після початку війни осіла в Монте-Карло. Разом із іншими українками на Лазурному узбережжі вона розгорнула штаб допомоги Україні. Зокрема, Горобець виступає на різних заходах на підтримку нашої держави, а також веде активну інформаційну війну.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Marysya Gorobets (@marysyagorobets)

Юлія Пеліпас

Fashion-icon та колишня модна директорка українського Vogue Юлія Пеліпас перебуває в Греції, де полюбляла проводити літні відпустки ще задовго до війни. Там Пеліпас, яка на початку цього року побралася із бізнесменом Дмитром Дубілетом, зустріла 38-річчя.

На сторінці Юлі в Instagram майже нема знімків з пляжу, однак чимало інформації щодо війни в Україні, яку для своєї аудиторії вона транслює англійською.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Julie Pelipas 🇺🇦 (@juliepelipas)

Катя Рижова

У житті стилістки Каті Рижової після 24-го лютого відбулося кілька глобальних змін. На початку березня вона повінчалася з українським IT-підприємцем Кирилом Сигидою.

Наразі Катя у Лондоні. Вона відновила роботу стилістки і надає послуги в різних куточках Європи та в Україні. Відсоток від своїх прибутків вона обіцяє перераховувати на допомогу постраждалим від війни.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от K a t y a R y z h o v a (@kate_ryzhova)

Діана Ставніцер

Після початку війни дружина одеського бізнесмена Андрія Ставніцера Діана, яка тримає кілька бутиків одягу в Києві та Одесі, подалася до Італії. Там вона разом із вітчизняними дизайнерками розгорнула осередок української моди, частка прибутку діяльності якого пішла на гуманітарну та медичну допомогу постраждалим українцям.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Di (@stavnitserdiana)

Марія Орлова

Віцепрезидентка Всеукраїнської федерації гольфу Марія Орлова після початку війни стала на волонтерські барикади. Завдяки федерації вона змогла організувати штаб допомоги постраждалим від війни.

Через волонтерську діяльність Марії довелося подорожувала різними країнами, включаючи Італію та Велику Британію. Однак осіла Орлова у турецькому Бодрумі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Maria Orlova (@maria_my_dream_golf)

Катя Любчик

Столична модниця та власниця київського парфум-бутику Zielinski & Rozen Катя Любчик після початку війни поїхала до Відня. Та бути далеко від дому вона не змогла, і вже наприкінці квітня повернулася до Львова. Згодом Любчик навідалася в Київ. Наразі Катя подорожує різними містами Європи.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Катерина Любчик 🇧🇾🇺🇦 (@katya_lubchik)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Попросила своє боягузтво зникнути": Сільченко поміркувала про важливість повернення в Україну

Дімопулос і жінка Тищенка вигуляли чорні сукні на благодійному івенті в Парижі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів