"Щось, що я ніколи не відчувала": Мішина вперше в житті взялася стріляти. ВІДЕО

28 липня 2022, 18:00

Акторка Ксенія Мішина, яка на початку липня повернулася в Київ, вирішила не витрачати час даремно і взялася за зброю.

Дівчина показала, як зробила перші у своєму житті вистріли, поділилася враженнями та висловила вдячність українським захисникам і захисницям.

"Ще одна неспокійна ніч та ще один тривожний день. Як сильно війна змінює нас та наші переконання. Сьогодні ми гортаємо новини в очікуванні того, що Україна отримає нову більш досконалу та потужну зброю. Радіємо з того, що ще вчора здавалося пережитком цієї цивілізованої планети", - написала вона.

 

"Але тепер і я знаю що таке справжня зброя.Спочатку ці знаряддя вбивств, важкі й холодні, змусили мене здригнутися і заціпеніти. Але як тільки я зробила перший постріл, я відчула такий приплив сил, енергії та впевненості! Не знаю, що це було: адреналін, підсвідоме відчуття влади чи відчуття сили… Не знаю! Але це було щось, що я ніколи не відчувала", - запевнила Ксенія.

 

Дівчина також висловила вдячність українським дівчатам та жінкам, які залишили свої сім'ї, буденні справи та пішли захищати країну зі зброєю у руках.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Kseniia Mishyna 🇺🇦 (@misha.k.ua)

Нагадаємо, раніше уродженка Севастополя Мішина розказала, як змінилося її ставлення до колись рідних місць, та наголосила, що назавжди втратила свій старий дім.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Мішина: Цькування тих, кому краще, і вина, що ти вижив, мають загальну математику

"Це означало б перемогу ворога": Мішина закликала не припиняти мріяти

"Народжуєте сором та дурість": Мішина дорікнула українкам за чвари в мережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів