"Рівно рік з нашої першої зустрічі": дружина Зінченка показала іменинницю-донечку. ФОТО

1 серпня 2022, 16:15

Доньці футболіста Олександра Зінченка та його дружини Влади виповнився 1 рік. Фото іменинниці Єви мама поділилася в Instagram, написавши зворушливе привітання, прочитати яке мала зможе ще нескоро.

До фотодобірки, яку запостила молодиця, увійшов пляжний фемілі-лук.

"Дає життя". Недаремно таке значення має твоє імя. Ти дійсно щодня нам його даєш, особливо коли щось не по-твоєму", - пожартувала Влада.

 
Єві Олександрівні виповнився рочок

"Аж не віриться, що сьогодні рівно рік з нашої першої зустрічі. Як зараз пам’ятаю, тримаю тебе на руках і не розумію, що з тобою робити далі. Хоча, кого я обманюю, я інколи і зараз на тебе дивлюсь і в голові те ж саме питання. Тобі лише рік, але ти вже щодня так виховуєш нас з татком, вчиш чомусь новому та спонукаєш ставати кращими", - поділилася вона.

Зінченко подякувала Єві за те, що та подарувала батькам абсолютно нове життя, сповнене турботою, любов’ю та справжнім щастям.

"Зараз ти робиш свої перші кроки у житті, падаєш разів по 100 на день, а ми з татком ловимо тебе та тримаємо за руку… і так буде завжди, впрововж всього життя ми з татом тебе підстрахуємо. Тож крокуй впевнено! Дякуємо Богу за таку кумедну солодку крихітку. З твоїм днем, Євуся! Ми з татком тебе дуже сильно любимо", - додала вона.

Нагадаємо, хрещених для Єви батьки підібрали зі світу футболу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Сльози, прапор України та поява 8-місячної доньки на полі: Зінченко порадів чемпіонству "Манчестер Сіті". ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів