"Покинули країну": Огнєвіч різко висловилася про колег, які виїхали в закордон від війни

2 серпня 2022, 16:45

Співачка Злата Огнєвіч пояснила, чому вона не може назавжди розпрощатися з власними російськомовними піснями.

А ще зірка знову висловилася на адресу своїх колег, які лише зараз починають повертатися з-за кордону та їздити з концертами до українських бійців.

Про це Огнєвіч говорила в інтерв'ю "Музвар".

"Я сказала про свою позицію, яка стосується всіх артистів, які з початку повномасштабного вторгнення виїхали з країни, покинули, а зараз якось там щось намагаються робити. Ось так. Я вважаю, що артист - це складна професія. Це не та професія, коли можна відсиджуватися десь у хащах. Я вважаю, що артист – це та людина, яка з народом", - пояснила артистка свою нещодавню ущипливу сторіс в Instagram.


 
фото з instagram огнєвіч

Принциповою позицією Злати уже давно було не їздити з концертами до росії, яка окупувала Крим. А от щодо російськомовних пісень - з цим складніше.

"Творчість моя - вона в цілому є, я не можу її відокремлювати на англійські, російськомовні чи україномовні пісні. Інша справа, що я для себе обрала такий шлях, що я не будуватиму кар'єру в росії, мені неприємно туди їздити з гастролями і співати там. Це моя така позиція. Але як я можу викинути пісні зі свого серця, із себе? Які я колись співала в студії, віддавала енергію, шукала для них емоції, слова? Це як відмовитися від якоїсь частини свого творчого шляху, якщо мислити і дивитися на цю ситуацію загалом, глобально, не займатися зараз таким популізмом", - зазначила виконавиця.

 

"Я не можу закрити очі на ту творчість, яка в мене була. Я люблю кожну свою пісню і історію, яка з нею пов'язана. Просто питання в іншому, в тому, що зараз я хочу створювати контент або українською, або англійською, або італійською, якщо прийде на це бажання. Але російськомовні пісні точно в мене зараз немає бажання створювати. В мене таке відторгнення зсередини йде", - додала вона.

Нагадаємо, у липні до України вперше від початку війни повернувся Monatik. POSITIFF закликає зробити те саме й Потапа із Настею Каменських.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Огнєвіч розказала, чи вже пробачила переможця "Холостячки" і чи братиме гонорари під час війни

"Мені гидко": Огнєвіч висловилася щодо фотосесій на тлі згорілої техніки окупантів

"Дякую за честь": Огнєвіч відреагувала на позбавлення її звання "Заслуженої артистки Криму"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів