Огнєвіч розказала, чи вже пробачила переможця "Холостячки" і чи братиме гонорари під час війни

18 липня 2022, 11:30

Співачка Злата Огнєвіч висловила свою думку відносно того, чи повинні українські артисти отримувати гроші за свої виступи під час війни. А ще зірка прокоментувала свою нещодавню шпильку на адресу колег, які вже майже півроку перебувають за кордоном.

Огнєвіч підкреслила, що не мала на увазі конкретно Дмитра Монатіка, Надю Дорофєєву або Тіну Кароль. Про це вона говорила в інтерв'ю "Слава+".

 
Нещодавно Злата "подякувала" колегам, які від початку війни перебували за кордоном і дали змогу від них перепочити
фото з instagram огнєвіч

"Я підколола тих артистів, які не часто за кордоном і в Україні, а саме тих, хто були там і тільки зараз вирішили повертатися. Я теж була за кордоном. Але я там була цілеспрямовано для благодійних концертів. Мій дім в Україні. Я хочу зараз бути тут, хочу, так, розділяти ці темні часи, страхи зі своїм народом. Я не можу звідcи поїхати, тому що я відчуваю, що моє місце тут, моє коріння і моє серце. І я завжди після цих благодійних концертів поверталась до України і тут також давала концерти", - сказала артистка.


"Їм страшно. А що, тільки артистам страшно? Страшно мамам із дітьми, які виїхали. Але підколоти - це святе, як без сарказму в цьому житті?", - зазначила вона.

Злата також висловила свою думку щодо заробітків під час війни.

 
Співачка запевнила, що не мала на увагі когось конкретного

"Є благодійні концерти, і якщо ми кажемо, що це благодійний концерт, то я на нього приїжджаю, як, наприклад, було в Вашингтоні, в Америці, я зібрала кошти, всі кошти до копійки з цього концерту я відправила волонтерові, і він вже там розподіляв, що треба купувати. Це одна історія. Інша історія - та, яка буде зараз у мене. Я їду Україною і я думаю, що такі концерти відбудуться і в Європі, і в Америці, і я називаю речі своїми іменами: значну кількість коштів я надсилаю на підтримку України... Але з цього концерту я, звичайно, заплачу гонорар своєму бенду за те, що він там працює і грає. Просто я не буду брати значну кількість гонорару", - пояснила вона.

"Я, умовно кажучи, візьму на те, щоби поїсти було за що. За що їсти, все... Я не планую шопінг, купівлю квартири, машини, відпочинок - я цього всього не планую. Я планую максимально зароблені кошти віддавати на допомогу. Відпочинок я потім собі запланую, не помру", - додала співачка.

Огнєвіч розказала, як зараз ставиться до Андрія Задворного, який несподівано покинув її вже незабаром після того, як завоював її серце в телешоу "Холостячка". Зі слів виконавиці, в той непростий період їй дуже допомогла психотерапія. Чоловікові ж вона бажає зустріти дівчину, "з якою він буде на одній хвилі".

 
Шоу "Холостячка" не принесло Огнєвіч щастя в особистому житті

"Стосовно його вчинку як чоловіка я не змінила свою думку. Це було дивно і не гідно на той час... Зараз я можу вже казати, що я бажаю йому щастя, але якась крихта "грустінки" в мені ще залишилася. Не те, щоби я до кінця це все це вибачила, тому що має пройти ще якийсь час. Але я набагато легше зараз до цієї ситуації відношуся і взагалі з іншої призми на це все дивлюся", - поділилася Злата.

"Я відчула, що почала звертати увагу на інших чоловіків, а це - гарна ознака", - зізналася вона.

Нагадаємо, після війни Огнєвіч мріє народити дитину.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Кохання не вимірюється орієнтацією": Огнєвіч відповіла на запитання про особисте

"Я офігєла": Огнєвіч схвалила ідею продавати інтимні фото на підтримку ЗСУ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів