"Пляшка вина у депресивний день": POSITIFF про закиди щодо алкозалежності, позичання грошей та зміни в стосунках із Потапом

30 липня 2022, 10:50

Співак Олексій "POSITIFF" Завгородній зізнався, що вкрай рідко спілкується з Потапом, але йому дуже бракує "старшого брата". На його думку, артистам, які під час війни перебувають не в Україні, важко розуміти, що тут насправді відбувається.

Про те, як змінилася їхня дружба, за що Олексій зараз живе та чи справді страждає на алкозалежність, виконавець говорив у програмі "Слава+".

 
Позитив розказав, які в нього зараз стосунки з Потапом
фото з instagram positiff

Як раніше уже розказував Завгородній, йому довелося відмовитися від оренди квартири та перебратися жити до студії. Помешкання, куди він переїхав після розриву з дружиною Анною, обходилося артистові в 800 доларів на місяць.


"Зараз ніхто із артистів не заробляє, як ми знаємо", - сказав POSITIFF.

До слова, на це ведучий, Слава Дьомін, зазначив, що це, судячи з того, що він чув, не зовсім так.

"Ну, деякі артисти - заробляють, і ти також про це знаєш. І які їздять навіть по благодійних концертах і беруть за це гонорар. Багато артистів говорять про те, що "ну, це ж їхня робота"... Організатори беруть певний відсоток із цих благодійних концертів собі за організацію. Деяким артистам, хто не готовий виступати безкоштовно, вони платять певний гонорар - можливо, неповний, але він усе одно є - і всі інші гроші, які залишаються, ідуть уже на допомогу. Зараз багато артистів їздять по концертах і пишуть: "частина зароблених грошей піде на допомогу ЗСУ, дітям тощо", - пояснив він.

Завгородній зізнався, що йому теж цікаво, як працюють благодійні концерти, і що він розуміє, що "там є якісь проценти".

 
Про те, за які концерти під час війни вона справді отримує гонорари, нещодавно розповідала Злата Огнєвіч

"У всіх, як і у мене, були якісь збереження, які не витратив, наприклад, на ремонт чи на щось інше. Такі були гроші. Зараз вони закінчуються, звісно. І у всіх артистів завжди є питання: "а що, як? Дайте грошей на бензин чи дайте талони, щось інше", - поділився він.

На запитання, чи вистачає йому на прожиття зараз 500 доларів на місяць, співак відповів, що так. Водночас, зізнався Олексій, він щоранку прокидається з думкою, де взяти гроші.

"Допомагають мені всі родичі. Навіть мій дідусь, який колись, у 2006-му році вклав гроші у кліп "Штольня", наприклад. І зараз я повернувся до такої ж можливості попрохати гроші. Але позичити, я все одно все віддам. Я також йому віддавав до цього", - підкреслив артист.

POSITIFF розказав про своє спілкування з Потапом.

"Чесно кажучи, дуже рідко ми спілкуємося. (Порівняно) як до того часу, коли він поїхав, то зараз це рідкість велика.... Він - та людина, яка, як багато із наших артистів, як Monatik, як Надя (Дорофєєва), які поїхали з країни ще до початку повномасштабного вторгнення, тому, мені здається, тут не лише про Потапа... Коли я з ними розмовляю, їм складно розуміти, що воно і як воно. Вони не бачили ракет, вони не бачили, що тут дійсно коїться, вони поки що не були в тих містах, де ми були", - пояснив він.

 
Олексію доводиться позичати гроші в родичів

Завгородній підкреслив, що Потап для нього "не відійшов кудись у інший світ", а залишається близькою людиною.

"Скажу чесно, те, що я йому пишу в повідомленнях, що мені його дуже не вистачає, мені не вистачає свого старшого брата, свого баті, який може мені зараз щось підказати, але розумію, що таким сином я навіть зараз стаю сильніше і якось сам вирулюю це все, що коїться тут", - сказав Олексій.

Співак припускає, що колеги, які під час війни перебувають не в Україні, сприймають усі страшні події навіть іще болісніше. Він переконаний, що і Потапу, і Насті Каменських потрібно повернутися.

"Я не один його друг, який йому про це каже... Але, мені здається, дуже складно йому, мабуть, сприймати це, розуміти, як він повернеться, що воно буде... Я дуже хочу, щоби він повернувся, заїхав просто і показав свою любов, таку, як він показує там, також і Настя, щоби вони все ж таки це зробили", - розповів він.

"Я йому кажу: "Приїдь. Ми тут обіймемося, ми поїдемо до військових, і ти будеш тут зараз батею, який приїде і все це зробить". Я дуже сподіваюся, що він все ж таки зробить це", - додав артист.

 
Артист сумує за "старшим братом" та "батею"

Відповідаючи на запитання про стосунки з алкоголем, Олексій сказав, що "зараз намагається жорстко не напиватися". А враховуючи те, як змінилися ціни на хороше вино, інколи надає перевагу чаю.

"Я не знаю, хто каже про мою алкогольну залежність, але ніколи з цим проблем не було. Так, я вживаю алкоголь. Пляшка вина точно у депресивний день у мене точно буде. Ну а як по-іншому? Все одно я тобі скажу, якщо у цей день є якісь гарні новини або є якісь гарні пісні, які ти можеш написати і можеш пряцювати, то, звісно, алкоголь відходить на другий план", - запевнив він.

Нагадаємо, раніше Зaвгородній різко висловлювався на адресу чоловіків, які виїхали з країни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Плювок в мою сторону": Приходько про дружбу з Гагаріною, псевдопатріотів та конфлікт із Потапом

"I wanna go home": Каменських щемливо заспівала англійською про повернення додому. ВІДЕО

"Тряпки, говно и х*йня": POSITIFF російською емоційно заспівав про ставлення українців до "руського міру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів