"Хейт, якого ще не було": Єфросиніна заявила, кому потрібен мовний скандал навколо неї

5 серпня 2022, 13:00

Мовний скандал навколо Марії Єфросиніної та Олі Полякової, які ще місяць тому оголосили, що вестимуть своє шоу російською, ніяк не вщухне.

Ситуацію прокоментувало вже багато колег ведучих. І вони самі вже начебто закрили цю тему, але під час інтерв'ю Маші Радіо НВ її запитали, як вона справляється з хейтом.

Єфросиніна зізналася, що ще ніколи не стикалася з таким сильним хейтом, як через мовний скандал.

"Я навчилася реагувати на хейт до останнього епізоду в житті. Мені вистачає здорового глузду, підтримки близьких, моєї команди, щоб зрозуміти що, "собаки лають, караван іде". Я завжди йшла за принципом, якщо ти робиш все по совісті, якщо робиш все згідно своєї моралі і тобі самій подивитися на себе в дзеркало не соромно, і в тебе немає скелетиків у шафі, які можуть викрити тебе як недостойну людину, тоді просто йди, нехай воно собі летить. Ти йдеш, ти робиш і ти точно знаєш, що робиш усе правильно", - зауважила телезірка.


 
Маша розказала, що їй і її родині погрожували в особистих повідомленнях і бажали смерті від рашистів

"Люди відреагували на жахливі, страшенні, бездарні образи. Просто кілька чуваків і дві тьоті облили мене лайном. Від цього пішли заголовки, які, звичайно, долетіли вже до загальної маси людей. Заголовки не на мою користь. Вони кричущі були тим, що я відмовляюся розмовляти українською. І ось тут воно вже долетіло до тих людей, для яких ця тема є дуже болючою. І я їх розумію. Бо коли тобі болить, і ти читаєш, що вона, с*ка така, відмовляється говорити українською, ти приходиш до неї в коменти і бажаєш, щоб її діти були вбиті рашистами і зґвалтовані", - заявила Маша.

 

"А з якого рожна і хто дав право ображати мене і кидати на страшенний булінг людей, які багато років роблять заказухи, які ображають і нічого конструктивного не говорять. Люди зреагували на заголовки. Далі відбулося те, що відбувається завжди, коли є масовий хейт. Ти нічого не можеш зробити. Ти не будеш виходити і доводити всім, що твій Instagram вже давно українською, що з першого дня війни і до того, що всі інтерв'ю і проєкти, Євробачення, статті, блоги - все я вела українською, що було в публічному полі.

Що я дала російською мовою інтерв'ю лише каналам, які віщали російською на весь світ на російськомовну аудиторію. Чомусь ніхто мене на вила не підіймав за мої звернення у березні і у квітні", - наголосила телеведуча.

 

Маша вже казала, що цей скандал, швидше за все, був потрібен російській пропаганді, і повторила це знову.

"Я розділяю страшенний період цього цькування на два моменти. Це комусь було потрібно, щоб люди так зреагували. Реакцію людей я поважаю. Бо ця тема болюча. Але кому це було потрібно. Чи я не є на сьогоднішній день ідеальною моделлю для того, щоб російська пропаганда за мій рахунок показала, що вона виграє? Чи я не є ідеальним закидоном на те, щоб зробити мене цапом-відбувайлом?

Я не є і не збираюся ставати амбасадором мовного питання в нашій країні, тому що якісь хами, яких би я засудила в мирні часи просто за образи, вирішили, що вони хочуть собі підписників награбастати, а, можливо, якихось грошей заробити", - заявила Євросиніна.

"Вони ніколи не перекреслять те, яка я сильна патріотка своєї країни", - підкреслила Марія.

Нагадаємо, нещодавно на мовний скандал навколо Маші і Олі відреагував Павло Зібров. А ще раніше Тарас Тополя обізвав імбецилами колег, які не можуть перейти на українську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Єфросиніна про втому Європи від війни: Почула вислів "Українські новини – дуже токсичні"

"Рятує можливість допомагати і мріяти": Єфросиніна з нагоди 43-річчя розказала про свої страхи та бажання

Не давайте волю ненависті: Єфросиніна закликала воскрешати в собі все людське

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів