"Сором за українців": Єфросиніна про мовні чвари як кулі для зброї роспропаганди

27 липня 2022, 16:15

Телеведуча Маша Єфросиніна пригадала, як у 2014-му році її кликали будувати кар'єру в росії, і куди вона послала тих, хто висував їй пропозиції. Також зірка зізналася, які емоції викликають у неї мовні "срачі".

Як висловилася Єфросиніна, вона сама стала однією з героїнь такого "терористичного булінгу". В такий спосіб, вважає вона, "хайпожери" нарощують собі аудиторію.

Про це Маша говорила в програмі "Балаканка".

 
Телеведуча прокоментувала сварки в мережі через російську та українську мови
фото з instagram єфросиніної

"Я дійшла висновків: засирають всіх, хто щось робить. От якщо робиш, не сидиш тихо на дивані з засмоктаним пальцем у роті, жуючи козявки, а іншим строчучи, весь цей п*здорєз розганяючи - я бачу, що не пишуть ті, хто дійсно щось робить. Єдине, що я відчуваю в цьому, це страшенний сором за людей. Сором за українців. Бо так недалекоглядно, так примітивно, так самостійно вкладати в руки нашого ворога зброю, щоби нас винищувати - це треба постаратися. Це прямо супер. Це 5 місяців наші хлопці за що гинуть? За те, щоби ми пересралися всі?", - зазначила телезірка.

На думку Маші, такими чварами між собою українці лише позбавляють роботи "ботів із Ростова-на-Дону" та "вставляють кулі в автомати російської пропаганди".

"Як так? Так об'єднатися на березень, квітень, частину травня, так схопитися одне за одного, вгризтися, врости плечима одне в одного, щоби сьогодні канали свої срані розкручувати? Щоби ім'я Єфросиніної ставити в усі заголовки, а потім іще на рекламу і на просунення ставити?", - обурилася вона.

 
Чимала порція хейту полетіла в бік Єфросиніної та Олі Полякової після того, як вони сказали, чому "Взрослые девочки" поки продовжуватимуть виходити російською

"Нас не будуть вчити, як любити країну", - сказала Єфросиніна, підкресливши, що не вибачить собі, якщо опуститься на один рівень із тими, хто в такий спосіб розколює Україну.

Зі слів Маші, російська пропаганда намагалася зробити її своїм знаряддям у 2014-му році.

"Мені зробили тоді пропозицію кілька каналів, "НТВ", здається... і я пам'ятаю, що це було так: "Марія, уявіть собі, який яскравий буде ваш захід на російське телебачення. Російськомовна, кримчанка, телеведуча, ми вас рятуємо..." Вони вже тоді хотіли "рятувати". І я собі уявляла ці сюжети - ось подивіться, як ми з лап страшенних нациків забрали таке сонечко. Я послала їх нах*й, чесно кажучи, прямо в слухавку", - поділилася вона.

А ще Єфросиніна пригадує, що написав їй тоді Микола Басков.

"Ти ще в подертих колготках повзтимеш у росію в пошуках роботи", - зацитувала його Маша.

 
Машу в 2014-му році хотіли "рятувати" у росії

Телеведуча, яка перебуває за кордоном, зізналася, що дуже хоче додому, але поки не повернеться, бо їй страшно за дітей.

"Я тут лише заради дітей. Мені дуже страшно за дітей. Я знаю себе в страху. Я намагалася жити 5 тижнів війни в страху, я стаю неефективна, в мене все запаморочує материнський інстинкт, мені хочеться їх закрити. Я не можу працювати, в мене все німіє, і в якомусь пузирі ходжу. Страх - він неефективний. А я боюся за дітей, отака я, це не погано, і не добре, це факт. Багато жінок знаходять в собі сили жити і опановувати цей страх. Я стаю нерезультативна", - пояснила вона.

Нагадаємо, нещодавно Єфросиніна розказувала, як минула її зустріч із чоловіком, Тимуром Хромаєвим після розлуки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Англійську вивчити можете, а українську – ні?": Педан прокоментував рішення Полякової та Єфросиніної вести YouTube-шоу російською

Тополя про колег, яким "важко" перейти на українську: Є такий діагноз - імбецил

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів