"Не час святкувати": Ротару на 75-річчя приїхала у місце сили та оголосила благодійний збір

7 серпня 2022, 09:44

7-го серпня співачці Софії Ротару виповнилося 75. І на свій ювілей вона завітала у рідні Маршинці в Чернівецькій області, де народилася та ходила до школи.

В Instagram іменинниця показалася у жовто-блакитному луці та оголосила благодійний збір на допомогу українцям.

"Приїхала на місце сили! Тут я народилася, росла, пішла до школи. Тут я почала співати. Рідні Маршинці нагадали мені, як важливо не втратити почуття причетності до своєї Землі, відчувати зв'язок із тими, хто дав тобі життя, виховав та підтримував у твоїх починаннях", - зізналася Софія Михайлівна.

 
В Instagram співачки лише 2 пости про війну. Перший ще за 28 лютого

"Я рідко пишу, але сьогодні маю два приводи. Мій ювілей та дуже важливий День гуманітарної ініціативи, яку я підтримую з перших днів початку повномасштабної війни. Проєкт, який дбає про дружин і дітей військовослужбовців, які пішли на фронт і матерів з дітьми, які втратили батька та чоловіка на цій війні.

Трохи незвичайна для мене роль, яка не звикла допомагати "на публіку", ще складніше мені просити про допомогу. Але саме цього дня, разом із Вашими теплими привітаннями та словами підтримки, якими Ви оточуєте мене вже багато років, хочу звернутися з проханням підтримати тих, кому зараз важко, хто справді потребує нашої допомоги", - зазначила Ротару.

 
Ротару не надто голосно виступала проти війни, але періодично постила в сторіс заклики її зупинити

"Сьогодні не час святкувати ювілей, сьогодні я молюся, щоб, як завжди, за кілька тижнів після мого Дня народження, ми святкували День Незалежності України! Щоб якнайшвидше, замість повітряних тривог, у кожному будинку, у кожній родині, у кожному місті нашої прекрасної України звучали пісні про Любов та Мир", - зауважила співачка.

Нагадаємо, на початку війни син і онук Ротару втрапили у скандал через свою невдалу спробу виїхати з країни. Де зараз син співачки Руслан - невідомо, а от онук Анатолій нещодавно постив фото і відео з Парижа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Онука Ротару попозувала у розкішному образі за півмільйона гривень. ФОТО

2 роки посмішок і поїдання тирамісу: онука Ротару з хлопцем привітали один одного з річницею

"По всій Україні ідуть жорстокі бої": Ротару заявила, що вона в Києві молиться за мир в Україні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів