Дімопулос показалася без мейкапу та фільтрів і пояснила, від чого в неї падає планка

13 серпня 2022, 10:25

Співачка і переможниця "Танців з зірками" Санта Дімопулос відповіла на серію запитань своїх підписників у Instagram. Причому спілкуватися вона готова була на дуже різні теми: від мейкапу і доцільності підрахунку калорій до свого ставлення до росіян.

Ненависті до абсолютно всіх представників країни-агресора в Санти нема. Інша річ - це ті, хто підтримує війну. І зустрічі з Дімопулос за кордоном таким варто уникати, бо в неї може "впасти планка".

"...Ті, хто Za, не зрозуміють, доки війна не прийде в їхній дім. Про прощення можна говорити лише тоді, коли хтось розкаюється, з рівнем сприйняття та розвитку цих людей це в принципі неможливо", - поділилася думками зірка.

 
Ненависть Санті непритаманна
фото з instagram дімопулос

 
"Імперцям" та тим, хто підтримує війну, краще Дімопулос не попадатися

Вона з розумінням ставиться до тих, хто виїхав за кордон замість того, щоби скинути свою злочинну владу.

"Я не засуджую людей, у яких у шкалі цінностей пріоритетною є родина. У мене, наприклад, так само", - написала Дімопулос.

"Вийшов і зніс владу", ви серйозно? Коли при владі в країні ФСБ-шник, коли людей зомбували десятиліттями, коли іде розправа з кожним, хто думає інакше? Не кожен готовий залишитися і змінювати систему заради майбутніх поколінь, навіть заради власних дітей", - зазначила вона.

 

На б'юті-теми Санта теж охоче поспілкувалася.

 
 

Нагадаємо, лише поїхавши з України під час війни, а потім повернувшись до Києва, Дімопулос усвідомила, наскільки великою патріоткою вона є.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Від'їб*ться від своїх": Дімопулос пояснила, чому вона в Танзанії, та закликала бути добрішими

Дімопулос розказала, чому схудла, та чи планує залишатися за кордоном

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів