"Мене це обурює": Каменських відповіла на хейт і пояснила, чому Потап досі не повернувся до України

27 серпня 2022, 13:05

Співачка Настя Каменських, яка кілька тижнів тому вперше за час війни приїхала до України, поділилася своїми емоціями від повернення до рідної домівки. Також артистка пояснила, чому її чоловік Потап поки залишається за кордоном, та зізналася, як ставиться до хейту на їхню адресу.

Про це вона говорила у програмі "Все буде добре".

"Я відчула щастя величезне, що я потрапила на рідну землю. І перше, що я зробила, я поїхала до своєї мами, тому що дуже за нею скучила, вона в Україні. Цілувала землю, цілувала всю оселю, ридала, плакала, звичайно, обіймала свою яблуню, яка вродила в цьому році, зустрічалася з близькими. Мене переповнювало дуже багато емоцій тому, що, на жаль, так вийшло, що я застрягла, як і багато людей, які були у відрядженні чи просто були на відпочинку в цей момент, коли сталася у нас війна", - поділилася Настя.

 
До рідного дому та рідної яблуні Настя поки повернулася без чоловіка
фото з instagram каменських

"Чомусь є такий наратив, що той, хто там, йому легше, а той, хто тут, тут йому важче. Це неправда. Тому що війна у кожного українця. Біль, який просто монотонною такою в мене йде лінією всередині мене, але я не можу розклеюватися. Я вдихнула, затримала дихання для того, щоби працювати. Наша сім'я завдяки благодійним концертам змогла зібрати 75 мільйонів гривень, і ми будемо продовжувати", - підкреслила вона.

Зі слів NK, її чоловікові повернутися з закордону поки заважають проблеми зі здоров'ям та незавершені справи.

"У нього паралізувало пів обличчя. Ми зараз знаходимося в дезадаптації, і зрозуміло, що кожен українець, більшість українців переживають якийсь травматичний синдром чи депресію, чи панічні атаки, у когось здоров'я починає сипатися, нервова система просто не витримує", - пояснила вона.

"Льоша теж дуже багато їздить по благодійних концертах, і зараз у нього є декілька проєктів, які він просто повинен завершити. І зовсім, зовсім скоро також із величезним бажанням він приїде додому", - запевнила співачка.

 
Зі слів співачки, в Потапа паралізовано пів обличчя

Зірка відповіла на запитання про хейт, який зараз ллється на адресу представників шоубізу, які під час війни не в Україні.

"Хейт, звичайно, величезний, і мене це обурює, засмучує. Тому що це на руку буде завжди нашому ворогу. Але що б мені хотілося сказати всім людям, які вважають, що щось там хтось недоробив чи зробив. Здається, що коли людина хоче написати чи сказати щось погане про свого співвітчизника, краще написати пост про те, що у нас війна, і, може, воно так дійде до іншого куточку світу, і розповість таким чином правду. Будь ласка, давайте будемо єдині, єдині у всьому, допомагати, підтримувати одне одного", - закликала Настя.

"Виправдовуватися перед кимось - у мене є гідність, я не буду витрачати на це час, я піду, засукаю рукави і буду працювати", - сказала вона.

Нагадаємо, через проблеми зі здоров'ям за кордоном під час війни перебуває й Олег Винник.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Коли мине війна": Каменських серед поля заспівала про силу кохання. ВІДЕО

"Покинули країну": Огнєвіч різко висловилася про колег, які виїхали в закордон від війни

"Це як Counter-Strike": Салем про страх на війні та розчарування в колегах, що не вертаються з закордону

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів