MamaRika зізналася, що стримує чоловіка від служби в ЗСУ, та пояснила, як він виїхав за кордон

31 серпня 2022, 13:59

Співачка MamaRika не приховує, що дуже не хоче, щоби її чоловік Сергій ішов воювати. Зараз вони з ним перебувають на закордонних гастролях, і зірка підкреслює: виїхав цілком законно.

Про це Настя говорила в інтерв'ю "24 каналу".

"Розумію, що це питання багато кого турбує. Люди чомусь думають, що ми виїхали якимось нелегальним шляхом. Ми не та родина, яка мала на меті виїхати кудись, ми фантастично почуваємося вдома. Всі, хто слідкують за мною, знають, як ми любимо бути вдома. А причина нашого виїзду за кордон – багато запрошень на благодійні концерти", - поділилася артистка.

 
Артистка з чоловіком зараз за кордоном
фото з mamarika

"Зараз триває великий гастрольний тур, Міністерство культури дало дозвіл на виїзд. Я виступаю як артистка, а мій чоловік Сергій – ведучий концертів", - пояснила вона.

Як зазначила MamaRika, для них із чоловіком перебування за кордоном зараз - це вихід із зони комфорту. Оскільки разом із ними кочовий спосіб життя веде і 1-річний син Давід.

"В день ми проїжджаємо 400 – 500 кілометрів, моя дитина постійно харчується незрозуміло чим. Ми багато чим пожертвували, щоб бути корисними зараз. Наразі ми в Польщі, а потім будемо бачити, як складатиметься ситуація. Бо концертний графік постійно оновлюється", - розповіла виконавиця.

 
Нещодавно Настя з чоловіком і сином були в Іспанії, де мали нагоду хоч трохи насолодитися морем і сонцем

"Це дуже складно. Якщо чесно, я розсипалася в цих переїздах. Ми з Сергієм просто знищені, схудли. Дуже важко бути в дорозі з маленькою дитиною. Такого графіку роботи в мене вже давно не було", - зізналася зірка.

Водночас Настя усвідомлює, що їй "гріх жалітися", адже головне, що вони всі разом.

 
Сергій виїхав із дозволу Мінкульту

Сергій думав про те, щоби, поки дружина з малим у Польщі, піти на фронт.

"Він розглядав такий варіант. Зізнаюся, що це мене дуже турбує. Не уявляю, що буде, якщо таке станеться. Розумію, що не знаю, як була б без нього. Це дуже важко. Якщо чесно, я стримую Сергія. Не соромлюся казати про це. Кілька разів я просила його, щоб не йшов, був з нами. Він – все моє життя. Не знаю, як би я витримала це. Коли він поривався йти в ЗСУ, я була просто знищена. Безмежно дякую тим жінкам, які мають відвагу відпустити чоловіків туди. Це дуже складно", - підкреслила MamaRika.

"Наша армія – це те, що надихає. Завдяки їй ми щоранку прокидаємося, п'ємо каву, просто живемо. Дівчата, які служать зараз, – це взагалі для мене космос. Я дивлюсь на них і розумію, що я б не змогла. Як жінка, захоплююся їхньою силою. Ви просто фантастичні!", - сказала вона.

Питання з усиновленням дитини Сергій із Настею поки для себе "заморозили". І причина у грошах.

"Наразі ми дуже нестабільні фінансово. Якщо чесно, взагалі не розумію, як виживаємо, бо роботи зовсім немає. Є концерти, але вони благодійні. На них ми не заробляємо гроші, а збираємо, організатори не покривають нічого. Самі оплачуємо всі витрати: побутові, дорогу, бензин тощо. Живемо на мінімальному бюджеті, грошей не вистачає ні на що. Тому питання матеріальної нестабільності переносить момент з усиновленням. Нас зараз ледве вистачає для того, щоб Давід достойно почувався", - поділилася зірка.

 
MamaRika запевняє: вони нічого не заробляють на благодійних концертах, а навпаки - витрачають власні кошти

"Хочеться, щоб новий член нашої сім'ї все-таки був у достатку, хоча б у відносному, коли ми хоч трохи впевнені в завтрашньому дні. Боюся дати дитині менше, ніж хочу. А я хочу дати весь світ", - додала вона.

"Як тільки зрозуміємо, що готові і маємо для цього ресурс, то однозначно повернемося. Це мрія нашого життя. Заодно Давід підросте, допомагатиме нам, виховуватиме братика або сестричку", - запевнила MamaRika.

 
Це була перша зустріч Давіда з морем

Нагадаємо, коли Давіду виповнився рiк, зіркові батьки вперше показали його личко.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Як ти там живеш": MamaRika щемливо заспівала про розбите серце та самотність. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів