"Ви спонсоруєте війну": MamaRika емоційно звернулася до українців, які слухають "російське гівно"

14 липня 2022, 17:10

Співачка MamaRika закликала українців бути свідомими та припинити споживати російський контент, спонсоруючи тим самим державу-агресора.

Про своє ставлення до "дурепи" Регіни Тодоренко, Світлани Лободи та Віри Брежнєвої, а ще про те, на які кошти зараз живе її сім'я, зірка говорила в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Як зізналася Анастасія, яка з чоловіком та сином живе в орендованому таунхаусі, вона вже пригледіла місце для побудови оселі мрії, але грошей на це нема.

 
MamaRika мріє про власний будиночок у тому самому селищі коло Гостомеля, де мешкає зараз
Фото з instagram mamarika

"Усі ми живемо в режимі безробіття, в режимі волонтерства. Ми всі зараз без професії, ми всі волонтери, тому це наразі на фазі мрій... Якісь були в закромах заощадження, і вони дуже інтенсивно закінчуються", - зізналася артистка.

Основна стаття витрат Насті та її чоловіка Сергія зараз - це їхній синочок Давід. Витрачають вони лише на житло, бензин та продукти. Одягу MamaRika має достатньо, до того ж, якісь речі їй дарують українські бренди, які вона рекламує. Єдиний дохід, який має родина - це від роялті. Прибуток від YouTube наразі дуже маленький.

Співачка вирішила пояснити, чому зараз так важливо слухати та дивитися саме українське.

"Я хочу звернутись до тих, хто слухає це гівно і монетизує таким способом, спонсорує війну. Тому що люди навіть не розуміють, що просто один раз послухавши російський контент, подивившись у YouTube якусь передачу чи послухавши російську пісню, ви спонсоруєте війну. Тому що це зараховується на їхній рахунок, вони це потім вкидують у їхню економіку, в результаті ці гроші йдуть на зброю, якою знищують наші будинки, наші життя. Тому я вас прошу, закликаю, народ, перестаньте підтримувати оркістанський двіж, будь ласка", - закликала вона.

 
Артистка закликає відмовитися від "російського гівна"

Артистку дуже тішить те, що зараз з'являється багато якісної української музики, і навіть ті виконавці, котрі раніше "підсвідомо намагалися вгодити тому ринку", як-от Надя Дорофєєва, тепер починають співати рідною мовою.

Висловилася MamaRika й стосовно Світлани Лободи, яку вважає неоднозначним персонажем, але віддає належне її хорошим вчинкам.

"Я даю шанс тим, хто завжди був в адекваті і на нашій стороні. Тим, які розуміли, що війна почалася в 2014-му році. Ось ці артисти, які не спонсорували цю історію, починаючи з 2014-го, тим людям я можу дати шанс - ну, хто я така, щоби давати шанси? Я говорю про свою позицію. А стосовно Свєти, вона дуже багато допомагає зараз. І я знаю, що вона донатить величезні суми, і в цьому, звичайно, їй респект. Вона могла цього не робити. По ідеї, могла би лишитись там, як це зробили 99,9% артистів, які працювали на два ринки", - зазначила артистка.

"Свєта - неоднозначний персонаж, але вона хоча би в Україні, вона хоча би щось намагається робити. До неї багато питань, до Лободи, але вона хоча би робить якісь дії зі знаком плюс", - наголосила вона.

 

Багато чого для України зараз робить і Віра Брежнєва, "людина одразу включилася", констатувала MamaRika. А от поведінка Регіни Тодоренко співачку прикро вразила.

"Жодні гроші, жодні нагріті місця і жопа твоя в теплі там не виправдають того, що ти мовчиш. Це жах... Дурепа. Там нема з ким говорити. Сиди там, і не дай бог нога твоя на цю землю ступить, вона буде тобі обпікати ноги. І твої діти, і твої чоловіки - сидіть там, і нехай буде так. Амінь", - сказала Настя.

Нагадаємо, раніше артистка розказувала, що мама Тодоренко в Одесі мешкає неподалік від її свекрів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Як ти там живеш": MamaRika щемливо заспівала про розбите серце та самотність. ВІДЕО

Дорофєєва та MamaRika згадали перший день війни і показали свої домашні "укриття". ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів