"Я вже давно в Україні": Потап оголосив, що повернувся змінити сучасний шоубізнес

15 вересня 2022, 14:09

Репер Потап, який на момент початку повномасштабної війни опинився в Іспанії, нарешті повернувся до України. Він заявив, що приїхав уже давно та привіз із собою амбітний план щодо змін вітчизняного шоубізнесу.

Про параліч обличчя, а також про те, чи відчув він хейт через своє перебування в закордоні, 41-річний артист говорив у "Сніданку 1+1".

"Я давно вже в Україні. Коли перетинав кордон, то зустрічали так: "Не може бути, ви!", обіймали", - поділився Олексій.

 
Виявляється, артист уже давно в Україні
скріншот із відео "Сніданку 1+1"

Він наголосив, що всі ці місяці працював без упину, "від Польщі до Латинської Америки", даючи концерти та збираючи кошти для України.

"Я приїхав давно і тут відпочив уже, тому що я зупинився вже, приїхав додому, видихнув, тому що неймовірний графік, неймовірна кількість концертів, зібраних коштів", - зазначив він.

"Я не відчув, щоби стало більше хейту, я відчув, що хейт став більш спрямований і спрямований не тільки нами, українцями. Зараз хейтом керують, не піддавайтеся хейту, тому що хейт зараз - це зброя у ворога в руках", - попередив Потап.

Розказав артист і про свої проблеми зі здоров'ям.

"У мене був COVID-19, потім отит, а після цього синдром Рамзі Ханта, який був у Джастіна Бібера, він навіть зараз зупинив тур. Це параліч обличчя, нервів. Така, важка штука. Але я дивився на хлопців, які воюють і зрозумів, що який параліч, про що казати...", - зізнався він.

 
Потап бере участь у "Голосі країни", що повернеться в ефір у жовтні
фото з instagram потапа

Потап поділився творчими планами та своїм баченням майбутнього України.

"Я викреслив російську мову повністю зі своїх пісень, я буду співати пісні, які були до цього написані, якщо люди попросять на концертах, це історія моя. Але нові пісні тільки українською, іспанською, англійською, жодною російською. Я приїхав додому з великою ідеєю, яка змінить сучасний шоубізнес український. Я хочу зробити таку велику штуку, я ж уже доросла людина, вже треба думати такими глибокими поняттями", - пояснив він.

взагалі вважаю, що ми зараз живемо в такій парадигмі: 24-те лютого - день перемоги. А там, за днем перемоги, що там буде, ніхто не знає. А там ми повинні побудувати з вами країну сільськогосподарську, айтішну, з класною армією - ось така Україна в моєму розумінні", - сказав Олексій.

Нагадаємо, Настя Каменських, яка повернулася до України раніше за чоловіка, вважає недоцільним колупатися в минулому та з'ясовувати, хто виступав у росії після 2014-го року.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Каменських прокоментувала тему своєї вагітності та пояснила, за які кошти живуть вони з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів