Каменських прокоментувала тему своєї вагітності та пояснила, за які кошти живуть вони з Потапом

29 серпня 2022, 15:30

Співачка Настя Каменських пояснила, чому не бачить сенсу в "колупанні" у минулому артистів, які, як вона, виступали у росії після 2014-го року. Також артистка відповіла, чи продовжить вона співати російською та чи справді чекає на первістка.

Не оминула NK і теми критики на адресу її чоловіка, Потапа, який під час війни перебуває за кордоном.

Про це Настя поговорила з Аліною Доротюк.

Каменських наголосила, що повноцінних "концертів-концертів" у росії в неї після 2014-го року не було.


 
"Концертів-концертів" Каменських у росії, після 2014-го року, може, і не було, а от виступи - так
фото з instagram каменських

"Коли я була там останній раз, я вже не пам'ятаю. Я дуже добре пам'ятаю, що коли я поїхала, я зрозуміла, що я більше взагалі не хочу туди їхати, мені це нецікаво", - сказала виконавиця.

Як наголосила Настя, не лише вони з Потапом та інші артисти, а і український бізнес продовжував співпрацювати з росією після 2014-го.

"Ми ж усі змішані, давай будемо чесно. В нас є історія, яку ми зараз не викреслимо: це радянський час. У кожного з нас є родич там, якщо немає в тебе, то у твого друга є родичі. І, звичайно, ще якось так продовжувалося, і дійсно приїздили російські артисти до нас, робили дуети з артистами, дуже багато було співпраці, і у держави, у всьому було багато співпраці. Навіщо зараз нам у цьому колупатися? От навіщо діставати цей нафталін: "я там робив те, а ось ви те", от навіщо?", - риторично запитала Настя.

 
Настя не бачить сенсу колупатися в минулому

"Якщо я не хочу вподоблятися росії, цій країні, нашому ворогу вподоблятися і робити як вони. Вони колупаються в минулому кожну секунду, вони живуть тільки в цьому минулому. Мені здається, через це минуле вони хочуть нас приєднати знову до тієї росії, як у радянські часи, саме тому, що вони живуть у минулому. У нас така прогресивна нація, я хочу, щоби ми дивилися тільки в майбутнє. Тому що відчувати провину, себе карати - це все витрачання часу, своїх нервів: "якби, а якшо б я те робив..." Зараз у нас все зрозуміло вже на тисячу відсотків. Ми вже розуміємо всі свої кордони, розуміємо, хто по яку сторону барикад знаходиться, і мені здається, що важливо сконцентруватися тільки на своєму майбутньому і його продовжувати будувати", - зазначила вона.

На думку Насті, за хейтом набагато легше ховати власну бездіяльність. А те, що українці сваряться між собою - лише на руку росії.

"Давайте не будемо одне одного просто мочити, а особливо артистів, які намагаються зараз усе можливе зробити, щоби якомога більше зібрати коштів і кричати на весь світ, це теж є дуже важливою частиною, коли ти йдеш до перемоги. Давайте не будемо з одне одним цапатися, бо ТАМ радіють, вони цього чекають, що ми перегриземось тут, і ця єдність наша розпадеться, ми перестанемо одне одному допомагати, і все воно просто посиплеться", - вважає Каменських.

 
Співачка закликала українців не цапатися і не підігрувати ворогу

Артистка прекрасно ставиться до того, що багато хто зараз свідомо переходить на українську мову. Вона уточнила, в яких випадках зараз все ж говорить російською.

"Коли звертаються російською, коли людина не знає (української), то я, звичайно, відповідаю. Тому що я знаю п'ять мов і для мене це нормально. Якщо ми говоримо в буденному житті, я, звичайно, розмовляю українською мовою. Єдине, що я хотіла сказати, це дуже важливо: ті люди, які виросли в сім'ї російськомовній, вони ходили в школу російську, мені здається, що і в цей момент треба ставитися з такою витриманістю до цих людей. Тому що їм теж потрібен час для того, щоби перейти", підкреслила вона.

Але російською, запевнила Каменських, вона більше не співатиме.

"Звичайно, ні. Я вже багато розповідала про те, що я космополіт, і в мене в альбомах завжди були українські пісні, іспанською, англійською, італійською мовою навіть у мене є. Тобто для мене завжли було нормально співати на всіх цих мовах. А чи буду я співати російською мовою? Ні", - пообіцяла вона.

 
До речі, Оля Цибульська вже навіть переклала українською "Красное вино" NK

"У мене єдине питання до глядачів. Що мене вражало, в продовження теми 2014-го року - у нас у чартах, повністю на всіх платформах, просто на перших місцях були російські артисти. І це дуже обурювало нас як українців, тому що тільки зараз дуже багато зявилося українського контенту. Чому? Чому у нас в Україні слухали повністю, і були в топах російські артисти? Чому? У мене багато в альбомах українських пісень, але вони залишалися без уваги. Тому що наші люди ось так слухали. І це питання до кого, до артистів, які робили контент? Чи до людей, що вони слухали, що вони вибирали? Я вже не кажу про те, що навіть зараз, у воєнний час ти відкриваєш і бачиш, що там щось - я не розумію, що - роблять російські артисти в наших чартах?", - наголосила вона.

"Тому коли на артистів (ллється) "а ось ви, а ви робите це, ви робите те", а давайте подумаємо про те, що слухає наш народ? І чому ці чарти збагачені російськими артистами?", - додала Настя.

Каменських розказала, за що вони з чоловіком зараз живуть.

"Усі ті благодійні концерти, де ми беремо участь, вони всі під патронатом чи посольства, чи під патронатом нашої держави, вони всі потрапляють до організацій, до фондів, і потім вони перечисляються, і вже там доходять на реабілітацію військових, наприклад, на відбудову лікарень, щоби реабілітувати діток війни... А говорячи про нашу частку, абосолютно нічого - я зараз кажу про себе - ні я, ні мій чоловік абсолютно нічого не отримуємо. За який рахунок ми зараз живемо? Я розкажу. Все, що було накопичено за той час до війни, ми просто відкладали на якісь відеокліпи, проєкти, альбоми, ті гроші, які ми відклали на робочі моменти, зараз за цей рахунок ми і живемо", - пояснила вона.

 
Потап і Настя живуть за рахунок довоєнних заощіджень, а на благодійних концертах не заробляють

Збільшення родини Насті та Олексія найближчим часом не планується.

"Десять років я вже "народжую"... Це вже так багато років, що я вже просто не реагую. Багато хто запитував у мене, звичайно, тому що це не одна стаття, і дуже багато коментарів у мене під світлинами в інстаграмі "вангую, точно вона вагітна". Я дуже вдячна, що всі чекають на мою дитину, дякую вам велике, звичайно, ви дізнаєтеся першими, але мені здається... Знаєш, що найсмішніше? Коли я дійсно завагітнію, і буду казати, що я вагітна, мені ніхто не повірить, бо вже десять років це... Я не вагітна, коротше. Я не вагітна. Це все", - запевнила вона.

"Я трішки добавила ваги. Коли буде потрібно, я її скину", - додала зірка.

Каменських іще раз запевнила, що Потап скоро приїде до України, щойно завершить свої проєкти за кордоном. Мовляв, із його боку було би "дезертирством" їх кинути.

Артистка прокоментувала хейт на адресу зіркових чоловіків призовного віку, які перебувають за кордоном.

"Це не стосується мого чоловіка. Він же не через паркан перелазив, не через шлагбаум проповзав. Ми застрягли, ми не від'їжджали нікуди... Із приводу інших чоловіків - не буду я братися оцінювати цих людей. Ніхто з нас, ніхто з вас не знає історію, не знає їхніх мотивів, чому так сталося, і я за них точно не хочу відповідати і точно не хочу їх оцінювати", - сказала вона.

 
Каменських чекатиме на чоловіка в Україні

Зі слів Насті, cтан здоров'я Потапа, в якого, через стрес та перенавантаження, паралізувало половину обличчя, вже поліпшується.

"Слава богу, все добре, але десь півтора, а то й два місяці воно відходило, і це виглядало дуже страшно. Тому що воно паралізує як, наприклад, у дантиста колеш анестезію, тільки це повністю пів обличчя. І не працює частина обличчя, і коли ти їси чи п'єш, ти не можеш... це страшно виглядає, якщо чесно, і здається, що воно ніколи не повернеться", - зізналася вона.

Нагадаємо, нещодавно POSITIFF розповів, як переконує Потапа повернутися до України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"У нас нема права на свари": Потап відповів Приходько, яка обізвала його г*вном

"Ніяк собі не допоможу": Каменських розказала, як війна вплинула на її стан та на стосунки з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів