Виставляє його поганим батьком: джерела розказали, як Піке сприйняв інтерв'ю Шакіри

26 вересня 2022, 14:59

Іспанський футболіст Жерар Піке, на відміну від співачки Шакіри, поки жодного разу публічно не висловлювався на тему їхнього розлучення. Подейкують, спортсмен не в захваті від інтерв'ю своєї колишньої, хоча чогось у цьому роді від неї й чекав.

У оточенні Піке розповіли, які моменти одкровень Шак зачепили футболіста.

Про це пише La Vanguardia.

 
У фотоблозі Піке досі є старі щасливі світлини з Шакірою
фото з instagram піке

Зі слів джерел, Жерар припускав, що Шакіра намагатиметься взяти на себе роль жертви. Але він вважає несправедливим те, що, підкреслюючи свою жертовність та наголошуючи, що вона обрала бути "присутньою" мамою для їхніх синів, артистка "поміж рядків" дає зрозуміти, що він таким татом не є.

Насправді ж Піке буцімто завжди старався поєднувати спорт, бізнес та турботу про свою сім'ю.

"... Він відвозить їх (Сашу та Мілана) до коледжу, на позашкільні заходи, в подорожі та проводить із ними весь час, коли не зайнятий роботою", - наголосив інформатор видання.

 
Жерар вважає, що колишня навмисне виставлає його поганим батьком

Не сподобалися футболістові й слова Шакіри про те, жінки, зокрема вона, від природи наділені стійкістю, і що вона докладає всіх зусиль, щоби бути такою, якими прагне виростити синів. На думку Піке, в такий спосіб його колишня теж дала читачам зрозуміти, що вона - взірець, а він - навпаки.

Сам Жерар, хоча і отримує багато пропозицій щодо інтерв'ю від багатьої видань, не збирається порушувати мовчання, принаймні поки не буде вирішено питання про опікунад Сашею та Міланом.

Нагадаємо, кажуть, причиною розриву Піке та Шакіри став роман футболіста з 23-річною студенткою Кларою. Ходять чутки про вагітність дівчини, яку Жерар уже встиг познайомити з синами.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Досі здається, що це страшний сон": Шакіра вперше розповіла, як переживає розрив із Піке

"Нажив собі ворога": Шакіра готується до судової війни зі зрадником Піке - джерела

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів