"Вони дуже беззахисні": Астаф’єва, Onuka та Kadnay роздали обіди стареньким у Києві

30 вересня 2022, 13:30

1-го жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей поважного віку. З цієї нагоди благодійний фонд бізнесмена та мецената Гаріка Корогодського "Життєлюб" разом із українськими артистами Onuka, Дашею Астаф’євою та Kadnay годували їжею стареньких.

Зірки долучилися до ініціативи на різних локаціях у Києві. Зокрема, артисти роздавали борщ та спілкувався з Ба та Ді й обіймалися з ними.

 
Астаф'єва волонтерить від початку війни
фото пресслужби благодійного фонду

"З перших днів повномасштабної війни я побачила, що бабусі та дідусі – найвразливіша категорія людей. Молодь може поїхати, про дітей дбають, за тваринами наглядають волонтери, а люди поважного віку дуже беззахисні… Коли людина розгублена та почувається самотньою, їй дуже важлива не стільки їжа, скільки увага – поговорити, заспокоїти, обійняти", – сказала Астаф’єва.


 
Onuka нещодавно показала зворушливу сімейну зйомку у родинному будинку в Чернігові

Як зазначають у фонді, головне – пам’ятати, що чужих бабусь та дідусів не буває. Тому 1 жовтня – чудовий привід проявити увагу та турботу щодо стареньких, які цього потребують.

 
 
Діма Каднай приєднався до ініціативи

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни Даша Астаф’єва приєдналася до київських волонтерів та готувала їжу для військових й потребуючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Поза "волонтер" та "спецоперація": Астаф‘єва порадила, як з користю кохатися під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів