Болісні спогади та прокляття: чому королева Камілла може відмовитися від старовинної корони

14 жовтня 2022, 13:00

Під час коронації Чарльза ІІІ, яка відбудеться 6-го травня, його дружина, королева-консорт Камілла може бути у діадемі, котра належала її покійній свекрусі, але не у старовинній короні, яку раніше надягали її попередниці.

Безцінна прикраса, яку виготовили у 1820-му році для Георга IV, має темну історію та навіть, подейкують, несе в собі прокляття.

Про це пишуть The Daily Mail та The International Business Times.

 
фото getty images

Припускається, що Камілла відмовиться надягати корону через діамант "Кохінур". Камінь у 105,6 карата є одним із найбільших у світі. Його свого часу передав королеві Вікторії останній правитель сикхської держави, магараджа Даліп Сінгх. На той момент хлопчикові було лише 10-11 років, що стало підставою для звинувачень королеви у "грабунку" дитини та вимог повернути діамант.

Правляча партія Індії днями вже заявила про те, що поява Камілли в сумнозвісній короні пробудить "болісні спогади про колоніальне минуле". Що ж до прoкляття, яке буцімто несе в собі камінь, то кажуть, воно загрожує нещастями лише чоловікам, що наважаться його носити. Та, в будь-якому випадку, ця легенда навряд чи робить корону привабливішою в очах королеви-консорта.

 
Припускають, що королева Камілла зробить вибір на користь скромнішої діадеми
фото getty images

Нагадаємо, припускають, що церемонія коронації Чарльза буде значно скромнішою та коротшою, ніж у Єлизавети ІІ. Та й узагалі новий король планує осучаснити британську монархію та знизити навантаження на кишені платників податків.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

У мережі віруситься архівне фото Чарльза ІІІ, який танцює гопак

Палац показав новий портрет короля Чарльза із дружиною, сином та невісткою

Поні, коргі та "королівський павучок": зворушливе прощання тваринок із Єлизаветою ІІ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів