"Нарешті докумекала": Цибульська підтримала Брежнєву після виходу в тієї пісні українською

20 жовтня 2022, 13:15

Співачка Оля Цибульська дуже вподобала пісню "Вишиванка" TAYANNA і Віри Брежнєвої. Артистка висловилася на підтримку останньої, яку звинуватили у "перевзуванні".

У Insta-сторіс Оля звернулася до своїх підписників, які взялися нагадувати їй, що в 2019-му році Брежнєва заявляла, що вона - "не українська співачка".

 
Віра говорила, що сама Україна не сприймала її українською співачкою
фото з instagram Брежнєвої

Давайте подумаємо зі сторони, що краще: Віра Брежнєва, яка не відчувала себе українською співачкою, але етнічна українка і після повномасштабного вторгнення нарешті докумекала і підтримує активно Україну, робить все для того, щоби світ звертав на нас увагу, і наближає перемогу, чи Ані Лорак, яка все життя била себе в груди, співала Івасюка і кричала, що вона - народна артистка?", - наголосила Цибульська.


"Ну просто задумайтеся. Помилки допускають всі. Питання в іншому - як людина приходить до висновків і що вона в результаті робить для країни реально", - додала вона.

 
Цибульська схвалює те, що Брежнєва нарешті "докумекала" та підтримує Україну
фото з instagram цибульської

Нагадаємо, акторка Олеся Жураківська вважає, що Світлана Лобода і Віра Брежнєва своєю допомогою під час війни все одно не зможуть виправити тієї шкоди, яку завдали Україні раніше.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Оголені всі почуття": Брежнєва дозволила собі поплакати та поміркувала про пів року війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів