Жураківська порівняла російську культуру з пухлиною та засудила Лободу із Брежнєвою

3 червня 2022, 18:00

Акторка Олеся Жураківська переконана, що російську культуру потрібно видалити з інфопростору України, неначе ракову пухлину, адже навіть вірші Пушкіна зараз - це зброя.

А ще зірка вважає, що представники українського шоубізу, які багато років заробляли у росії, не можуть спокутувати цю провину, навіть роблячі добрі справи під час війни.

Про це Олеся говорила в інтерв'ю Аліні Доротюк.

"Я чітко усвідомила, що (росіяни) це не люди. Це не може бути один із нами вид. Це якась ходить біомаса - вони сильно на мене ображались, коли я їх біомасою називала - але я так вважаю. Тому що не можуть ці істоти називатися людьми", - зазначила акторка.


 
Олеся більше не вважає росіян людьми, але є і винятки
фото з instagram жураківської

На думку Жураківської, інтелігенція в росії переважно не підтримує війну та усвідомлює власну провину за неї. Зокрема вона може сказати це про свою подругу, Чулпан Хаматову. Проте російської культури в Україні більше не має бути.

"Зараз війна, зараз час, коли є лише біле і чорне. Для того, щоби не було простору для цих розмов, що "не всьо так однозначно" і ще щось, треба зараз видалити... От коли пухлину видаляють, видаляють усі метастази, ще і захоплюють тканини навколо метастазів, доволі великий масив тканин, для того, щоби не було проблеми. Тому мені здається, що зараз треба видалити все. Вдома ніхто нікому не забороняє, робіть удома все що схочете. У державі цього не повинно бути", - наголосила Олеся.

"Коли вірші Пушкіна Безруков використовує як зброю і сидить із мерзенною, високомірною харею і читає, щось там розказує за столиком, то треба усвідомлювати, що вірші Пушкіна можуть бути зброєю, а не тільки чудовими казками", - додала вона.

Акторка була неприємно вражена промовою Сергія Лозниці на Каннському кінофестивалі, де він засудив бойкот російської культури.

 
Жураківська вважає, що російської культури більше не має бути в Україні

"Космополіт - хай буде космополіт, але тоді не треба позиціонувати себе як українського режисера", - сказала зірка.

Жураківська вважає, що співачки Віра Брежнєва та Світлана Лобода, які зараз займаються волонтерством, не в змозі цим виправити шкоду, яку вже завдали Україні.

"А до того, як вони почали переводити кошти, скільки вони зробили для того, щоби сюди зайшла російська армія? Давайте покладемо на одну чашу вагів гроші, які вони зараз платять зі своїх мільйонних гонорарів, і те, що вони зробили для того, щоби ці тварюки сюди зайшли? Я, наприклад, багато чула, як жалілася Свєта Лобода, що тут бігали націоналісти кругом її хати, не давали їй жити в Україні, коли вона заходила на російський ринок, на нові рубежі. Тому я їх не слухала і не хотіла би починати. Я вважаю, що люди зробили свого часу свій вибір, от і все", - підкреслила актриса.

А ще Олеся зізналася, розглядає для себе можливість усиновлення дитини, яку війна, розв'язана путіним, зробила сиротою.

Нагадаємо, Наталка Денисенко днями розказала, на яких умовах після війни можна було би впускати росіян до України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Як порнографія": Кондратюк висловився щодо подальшої долі російської культури в Україні

"Ми їх уже ніколи сюди не пустимо": Кароль виступає за тотальну заборону російських артистів в Україні

"Просити вибачення пізно": Роднянський заявив про втрату права говорити про російську культуру

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів