"Росте справжній козак": Ткаченко привітав сина з 7-річчям мілітарі-тортом

21 жовтня 2022, 09:50

Міністр культури Олександр Ткаченко привітав із сьомим днем народження свого сина Данила. "Справжнього козака", а також святковий торт, автором дизайну якого виступив сам іменинник, він показав у Facebook.

"Сьогoдні сину-7 років. Пригадую, як на початку війни на блокпостах нас постійно питали, чи є зброя в машині. Ми змушені були відповідати "так", бо Даня тягав з собою купу дерев'яних гвинтівок, щоб завалити людожера. Діти війни - вони такі", - поділився Ткаченко.

 
Данилові 7 років
фото з facebook ткаченка

"Сьогодні, в день народження Даня загадав зранку бажання миру та перемоги. Сам придумав, як має виглядати святковий торт. Він знає всі види зброї набагато краще за мене та якою краще перемогти ворога. Співає тих пісень, які нас ведуть до перемоги, хоча разом з ними дорогою вивчив нові слова. Діти сьогодні трохи забули про війну (на щастя, було менше тривог), хоча в неї постійно грали. Коротше, росте справжній козак", - констатував він.


 
Стережіться, людожери!
 
І тортик в "козака" відповідний
 

Нагадаємо, нещодавно своє 2-річчя зустрів син хореографки Ілони Гвоздьової. Святкувати малюкові довелося в підвалі під звуки повітряної тривоги.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів