"Це мапа болю": 27-річна зірка "Хронік Нарнії" розповіла, як мало не втратила руку, і вперше показала свої шрами

26 жовтня 2022, 11:15

Британська акторка Джорджина "Джорджі" Хенлі, відома за роллю Люсі в "Хроніках Нарнії", розповіла про рідкісну хворобу, яка понівечила її тіло та мало не забрала життя. Дівчина перенесла некротичний фасціїт - інфекцію, яка вражає м'які тканини.

27-річна Джорджі вперше показала свої шрами, які досі ховала, побоюючись, що через них їй не даватимуть ролей.

Своєю історією актриса поділилася в Twitter.

 
Джорджі мало не померла від рідкісної хвороби
фото з twitter хенлі

Як розказала Хенлі, захворіла вона у 18 років, коли навчалася на шостому курсі університету. Щоби уникнути ампутації лівої руки пацієнтки, лікарі провели їй складну інвазивну процедуру, а потім - пластичну операцію та пересадку шкіри.

"Упродовж останніх дев'яти років я була відверта стосовно своїх шрамів у особистому житті, але повністю приховувала їх у професійному контексті: носила пов'язки або прикривала їх, замазувала мейкапом на знімальному майданчику та на сцені, носила одяг із довгими рукавами там, де мене могли сфотографувати, брюки, щоби мати змогу сховати руку в кишеню", - поділилася Джорджі.

 
Досі актриса приховувала свої шрами на публіці
фото getty images

"Індустрія, частиною якої я є, часто фокусується на дуже вузькій ідеї, що являє собою естетичну "досконалість", і я хвилювалася, що через мої шрами я залишуся без роботи", - зізналася вона.

"Проте мої шрами не є чимось, чого треба соромитися. Вони – мапа болю, який пережило моє тіло, та, що ще важливіше, нагадування про те, що я вижила. Вони не впливають на мої здібності як актриси, і я пишаюся тим, що я – представниця цієї індустрії, котра має видимі шрами", - написала дівчина.

 
Хенлі на зйомках фільму "Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та шафа"

Джорджі подякувала медикам, які про неї турбувалися, рідним та близьким, які її підтримували, а також агентам і всім, хто давав їй роботу, не вважаючи шрами проблемою та поважаючи її як людину та актрису.

"Я впевнена, що в майбутньому розповідатиму більше про свій досвід, але сьогодні я просто щаслива бути вільною, вперше за дуже довгий час, нарешті вільною", - додала вона.

Нагадаємо, нещодавно Ештон Кутчер розповів про хворобу, яка мало не позбавила його здатності ходити, розмовляти і чути.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"70% тіла було вкрите ранами": Стефанко розповіла про тяжку хворобу та любов до себе

"Я більше нічого не боюся": 25-річна спортсменка, чиє тіло понівечила тяжка хвороба, знялася для Vogue Italia

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів