Джессіка Сімпсон налякала фанів нездоровим виглядом та запевнила, що не пиячить

7 листопада 2022, 14:00

Американська акторка та співачка Джессіка Сімпсон стривожила своїх шанувальників та дала підстави вважати, що з її здоров'ям не все добре.

На нечітке мовлення 42-річної зірки та її змарнілий вигляд звернули увагу після виходу рекламного відео, де вона показує дитячу кімнату своєї молодшої доньки, Бьорді.

Джессіку ж, яка кілька років тому пододала залежність від ліків та алкоголю, такі закиди в її бік лише розізлили.

 
Підписники Сімпсон стривожені тим, як виглядає зірка

"Будь ласка, доки не стало надто пізно, зверніться по допомогу, вона вам потрібна. Це жахливо", - пишуть коментатори артистці в Instagram.

"Ви вигладаєте інакше. З вами все добре? Не бачу в цьому засудження. Бачу стурбованих фанів", - переконують Джессіку.

Сімпсон у відповідь лише написала гнівний пост, де назвала такі коментарі "деструктивним шумом". На її думку, до неї постійно присікуються та вказують, що вона "ніколи не буде достатньо хорошою". Джессіка підкреслила, що останні п'ять років вона не вживає алкоголю.

"...Я присутня. Я глибоко сповнена натхнення. Я зосереджена. Я чесна. Я турбуюся про інших людей. Зараз, маючи ґрунт під ногами, голос та вірші в моєму серці, я відчуваю співчуття з приводу пихатого хейту, який деякі люди можуть так легко, з такою інтенсивністю бовкати в соцмедіа або в медіа в цілому. У нас усіх бувають дні, коли нам хочеться бути, виглядати, діяти і почуватися краще. Чесне слово, ніхто не є самотній у цьому почутті", - заявила Сімпсон.

"Я прокинулася водночас тривожною та невпевненою, а ще сердитою та з бажанням захищатися - як і дехто з вас. Я знаю, що спрацьовує на мені - це відпустити і просто співати, дивлячись у дзеркало, просто собі в очі, щоби справді бачити і розуміти себе. Я можу встановити зв'язок із моїм серцебиттям. Я стабільна і сильна. Я вдома", - запевнила вона.

Джессіка поділилася відео зі своїм співом.

Нагадаємо, в дитинстві Сімпсон пережила сексуальне насильство. Зірка не приховує, що певний час фактично "убивала себе пиятикою та пігулками".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Невпізнанна версія мене": Джессіка Сімпсон показала, як вона виглядала, коли пиячила

Мінус 45 кіло: Джессіка Сімпсон приголомшила результатами схуднення. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів