Через пів року після камінг-ауту: Ребел Вілсон ошелешила новиною про народження первістка

8 листопада 2022, 10:00

У житті австралійської акторки Ребел Вілсон, яка пів року тому оголосила про стосунки з жінкою, сталася прекрасна подія: вона вперше стала мамою.

Свою донечку 42-річна зірка офіційно представила у Instagram.

"Більш ніж горда оголосити про народження моєї першої дитини, Ройс Ліліан, яка народилася минулого тижня за допомогою сурогатної матері. Я навіть описати не можу ту любов, яку відчуваю до неї, вона - прекрасне диво!", - написала актриса.

 
42-річна Ребел уперше стала мамою
фото з instagram вілсон

"Я довіку вдячна тим, хто до цього дотичний (ви знаєте, про кого я), на це пішли роки... Але особливо хотіла подякувати моїй прекрасній сурогатній матері, яка виносила та народила її з такою благістю і турботою. Спасибі тобі за те, що допомогла мені дати початок моїй власній сім'ї, це дивовижний дарунок. Найкращий дарунок!", - запевнила вона.

"Я готова дати маленькій Ройсі всю любов, яку лише можна уявити. Я швидко вчуся... велика пошана всім Мамам! Пишаюся бути в вашому клубі", - додала Ребел.

 
А це фото з вечірки на честь дитини
фото з instagram

Нагадаємо, вражаючі зміни у житті Вілсон почали відбуватися в 2020-му році, коли акторка вирішила серйозно зайнятися своїм здоров'ям та схуднути. Це їй вдалося, а незабаром до зірки прийшло кохання: вона зустріла свою "диснеївську принцесу". Ройс Ліліан вони виховуватимуть уже вдвох із партнеркою, Рамоною Агрумою.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Мій світ": Ніл Патрік Гарріс привітав із 12-річчям дітей, яких їм із чоловіком народила сурогатна матір

"Понад 100 днів у інтенсивній терапії": Пріянка Чопра нарешті забрала з лікарні доньку та вперше показала її ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів