Заручена з шаманом принцеса Норвегії проміняє королівські обов'язки на альтернативну медицину

9 листопада 2022, 10:20

Норвезька принцеса Марта Луїза, яка готується до одруження з зірковим шаманом на ім'я Дурек Веретт, складає з себе офіційні обов'язки членкині королівської родини. Натомість вона зосередиться на альтернативній медицині.

Титул принцеси король Харальд все ж вирішив залишити за донькою. Але для комерційних цілей ні вона, ні її майбутній чоловік його не використовуватимуть.

Про це повідомляється на офіційному сайті королівської сім'ї Норвегії.

 
Марта Луїза з нареченим

Організаціями, чиєю патронесою була 51-річна Марта Луїза, надалі опікуватимуться інші королівські родичі. Але вона залишиться головою власного благодійного фонду. Харальд та його дружина Соня висловили подяку доньці за діяльність, яку вона "з теплотою, турботою та глибокою самовідданістю" виконувала впродовж десятиріч.

Зазначається, що після одруження з принцесою Веретт увійде до королівської сім'ї, але не одержить титулу. Подружжя відвідуватиме урочисті родинні зібрання та великі спортивні івенти.

Велика частина заяви на сайті присвячується позиції Марти Луїзи стосовно традиційної та альтернативної медицини. Адже з приводу цього в багатьох норвежців до принцеси та її обранця вже виникали запитання.

Наприклад, Дурек не виключає, що онкологічні захворювання є наслідком особистого вибору людини. А принцеса свого часу заснувала школу, де людей навчали налагоджувати зв'язки з їхніми янголами. Як пише ВВС, опитування, проведене в вересні, показало, що лише 13% підданих вважають, що Марта Луїза має офіційно представляти королівську родину.

 
Король Харальд не став позбавляти дочку титулу

"Я вдячна за те, що ми у Норвегії маємо систему охорони здоров'я високого рівня. На мене справляли сильне враження кваліфіковані люди, що працюють у лікарнях, приймальнях лікарів та освітніх установах по всій Норвегії. Я особисто багато разів отримувала від них допомогу - як і більшість людей у країні", - сказала принцеса у своїй заяві.

Тим не менш, Марта Луїза вважає, що існує багато речей, чий вплив на фізичне та ментальне благополуччя людини не так просто дослідитити з точки зору науки.

"Тепло руки, акупунктурна голка, кристал, натуральні препарати, йога, медитація або терепевтична розмова здатна, я вірю, покращити життя багатьом. Не замість, а додатково до лікування, яке надається системою охорони здоров'я", - запевнила вона.

"Я ходжу до лікаря, але водночас використовую акупунктуру та працюю з енергіями. Я ходжу на йогу та медитую - я знаю, так само багато хто робить", - зазначила Марта Луїза, підкресливши, що це - її особисті погляди, за які не несе відповідальності ніхто інший.

 
Принцеса з Гвінет Пелтроу, однією з клієнток шамана

Нагадаємо, про свої заручини принцеса та шаман оголосили у червні. Для Марти Луїзи це буде другий шлюб, від першого, з нині вже покійним письменником Арі Беном у неї є три доньки.

Фото з офіційного та особистого Instagram принцеси

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Принц подіуму: 20-річний онук королеви Данії подався в моделі. ФОТО

Некоролівські будні: японську принцесу Мако, що проміняла титул на кохання, підловили в супермаркеті без охорони

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів