50-річна принцеса Норвегії оголосила про заручини з зірковим шаманом

8 червня 2022, 15:00

Норвезька принцеса Марта Луїза стала нареченою. Її обранець, Дурек Веретт називає себе шаманом у шостому поколінні. Він є автором бестселера "Спірітуальне хакерство: шаманські ключі до того, щоби відродити твою особисту силу, трансформуватися та освітити світ".

Серед зіркових клієнток, яких консультує Веретт, акторки Гвінет Пелтроу та Ніна Добрев.

Про заручини Марта Луїза та Дурек оголосили в Instagram.

 
Принцеса Марта Луїза виходить заміж за шамана
фото з instagram принцеси марти

"Я дуже щаслива повідомити, що заручена з Шаманом Дуреком, тим, хто змушує моє серце завмирати, тим, хто бачить мене та розуміє з точки зору мого найвищого потенціалу, тим, хто змушує мене сміятися, з тим, із ким я можу бути вразливою. Кохання долає межі та змушує нас зростати. І я щаслива продовжувати зростати разом із цим прекрасним чоловіком", - написала 50-річна принцеса.

Як розказав Веретт виданню Billed Bladet, він - чоловік старомодний, і тому спершу попросив руки Її Високості в батьків, короля Харальда і королеви Соні. Якби ті не дали згоди, він би не став робити цього кроку проти їхньої волі, пише Town&Country.

 
Король та королева благословили доньчин шлюб

У Instagram, де чоловік теж поділився тим самим фото, що і Марта Луїза, він запевнив, що вона - кохання його життя.

"Я радий до сліз, що проведу решту мого життя з цією жінкою з найчистішим серцем, доброю наче янгол, мудрою, сильною, яка в моїх очах втілює всі рівні богині", - зізнався 47-річний шаман.

Як відомо, для принцеси Марти це буде другий шлюб. Вона була заміжня за письменником Арі Беном та має від нього трьох дочок: 19-річну Мод, 17-річну Лію та 13-річну Емму. Подружжя офіційно розлучилося в 2017-му році, а в 2019-му принцеса оголосила про стосунки з шаманом, пише E! Online.

 
Дурек Веретт із нареченою та майбутніми падчерками

Марта Луїза є первістком Харальда V та Соні, але в черзі до трону стоїть лише четвертою. Після батька він перейде не їй, а молодшому братові, Хокону, а далі його двом дітям. Як пояснюється на офіційному сайті норвезької монархії, конституційна поправка, якою було скасовано гендерний принцип передачі корони, була прийнята в 1990-му році, тобто вже після народження Марти і Хокона.

Як розповідала свого часу Марта Луїза в інтерв'ю Insider, коли їй було 15, то дідусь, король Олаф V і тодішня прем'єр-міністерка країни запитали її, чи, може, вона все-таки хоче стати королевою. Але дівчинка відчула, що не готова приймати таке доленосне рішення, та сказала, хай усе лишається як є.

 
Марта сама не захотіла ставати королевою. У своїх бізнес-справах вона титулу принцеси теж не використовує

"Для мене це було: "Фух!". Це такий великий тиск, і це справді є таким життям, яке потрібно обрати і бути відданою йому на 100%. Відтак я дуже щаслива, що наступний в черзі мій брат, він чудово справляється. Він зосереджений на правильних речах", - запевнила принцеса.

Нагадаємо, торік в уряді Нідерландів заявили, що спадкоємець трону або сам монарх зможе укладати одностатеві шлюби.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Перемога "позашлюбної принцеси": 52-річну доньку Альберта ІІ офіційно прийняла королівська сім'я Бельгії

Із торбами та в подертих джинсах: королівська сім'я Нідерландів відрядила 16-річну принцесу вчитися до Британії

Некоролівські будні: японську принцесу Мако, що проміняла титул на кохання, підловили в супермаркеті без охорони

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів