"Без скандалів, без істерик": Сморигін пояснив, чому Нікішин та Писаренко, які виступають у Москві, залишили "Дизель Шоу"

17 листопада 2022, 15:00

Актор "Дизель Шоу" Євген Сморигін висловився щодо своїх тепер уже колишніх колег, Сергія Писаренка та Євгена Нікішина, які виїхали з України та більше не висловлюються про війну.

Через це вони "тимчасово розійшлися" з колективом, але дружба буцімто збереглася.

 
ФОТО З FACEBOOK ПИСАРЕНКА

"Війна оголює та розставляє всі пріоритети. Тут треба визначитися вже на сто відсотків – ти за кого? Потрібно мати одну позицію. На жаль, хлопці не змогли офіційно висловити проукраїнську позицію", - пояснив Сморигін "КП в Украине".


"Напевно, як людей їх можна зрозуміти, у них там сім'ї. Ми поважаємо одне одного, дружимо, але без української позиції та без засудження війни жоден артист, швидше за все, не зможе працювати в Україні. Ми написали один одному відкриті листи у нашій групі, без скандалів, без істерик, спокійно висловили нашу позицію. Вони, на жаль, висловити проукраїнську не можуть. Тож спокійно тимчасово розійшлися", - зазначив актор.

 
Нікішин та Писаренко продовжують працювати разом. Наприклад, спектакль "Мужчина нарасхват", де вони грають із путіністкою Ольгою Бузовою, можна подивитися в Москві
 
скріншот із сайту

Нагадаємо, Дмитро Танкович говорив, що не розуміє позиції Писаренка та Нікішина, які під час війни розважали росіян на круїзному лайнері, й не спілкується з ними з квітня.

Як відомо, акторка "Дизель Шоу" Марина Грицак на початку війни опинилася в окупації під Києвом, а потім поїхала до Білорусі на танку.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Писаренко та Нікішин із "Дизель Шоу" веселять росіян на круїзному лайнері

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів