Танкович про ексколег із "Дизель Шоу", які розважають росіян: Треба годувати родини, ось і все

27 вересня 2022, 16:31

Актор Дмитро Танкович вважає, що в його колишніх колег за КВК та "Дизель Шоу", які спочатку підтримали Україну, а тепер виступають перед росіянами на круїзному лайнері, дуже простий мотив. Сергій Писаренко та Євген Нікішин зробили вибір на користь грошей.

Чи виправдовує їх те, що вони самі з росії, та чому він сам поки залишається громадянином Білорусі, Дмитро розказав у інтерв'ю "Слава+".

Танкович не сумнівається в тім, що після перемоги України на його батьківщині почнуться зміни на краще. Ба більше, він вважає, що перемога України - це єдиний шанс для Білорусі, відтак його співвітчизники мають підтримувати країну, яка протистоїть росії, своїми донатами.

 
Дмитро Танкович прокоментував вчинок своїх ексколег
фото з instagram танковича

"Зараз я громадянин Білорусі, це правда. По-друге, в мене там уже готові документи на те, щоби отримати українське громадянство, але для цього зараз дуже непростий шлях треба пройти, особливо якщо людина є зараз громадянином Білорусі. Тому побачимо. Це в процесі зараз відбувається, скажімо так", - поділився він.

Що стосується Писаренка та Нікішина, то, зі слів Танковича, він спілкувався з ними востаннє десь у квітні та не певен, чи спілкуватиметься знову. Обоє вони більше не є членами команди "Дизель Шоу".

"Я думаю, що все дуже банально. Тому що треба годувати родини, ось і все", - пояснив Дмитро їхній вчинок.

"На мою думку, зараз неможливо ділити: росіяни-українці. Зараз все дуже зрозуміло і просто. Ти маєш обрати позицію, на чиєму ти боці, ось і все. Тому якщо вони вирішили поїхати і прибрати всі пости про Україну, про війну, все, що вони казали, і потім сказати: "А ми зараз їдемо в круїз, і ніякої війни немає", то я цього не розумію, на жаль. Тому неважливо, хто вони, росіяни, українці, треба обрати свою позицію і вирішити зараз" - додав він.

 
Коли почалася війна, Нікішин гайнув до рідного Магнітогорська, а Писаренко вивіз родину до Латвії
фото З FACEBOOK ПИСАРЕНКА

А ще Дмитро зізнався, як йому живеться в його домі в Бучі, який розмародерили російські окупанти. Зі слів актора, він дуже довго відмивав свою оселю, щоби позбутися неприємного відчуття. Зараз Танкович приїздить туди фактично лише для того, щоби поспати. І вирішуватиме остаточно, чи комфортно там, буде після того, як повернеться його родина.

На відшкодування від держави зірка не подавав, адже вважає це неправильним, маючи фінансову змогу зробити це самому. Та й пошкодження в будинку були невеликі, постраждали лише вікна.

Нагадаємо, ще навесні Танкович облишив спроби достукатися до "руських товаришів", усвідомивши, що та нація перетворилася на знавісніле збіговисько людей, готових убивати, ґвалтувати або просто підтримувати це, сидячи на дивані.

До слова, одній зі скандальних афіш круїзу, що відпливає з російського Сочі, разом із Писаренком та Нікішиним засвітився український шоумен, резидент "Камеді клаб" Антон Лірник. Одначе він спростував свою участь, написавши про це у Facebook. Антон, на чиїй аватарці синьо-жовта рамка та хештег #StandWithUkraine, назвав це "кіпєшем на порожньому місці", мовляв, це вже не перша фейкова афіша з ним.

Зі слів Антона, зараз він виступає у Туреччині, де помагає збирати гроші на потреби евакуйованих школярів із українських дитбудинків.

 
Лірник стверджує, що не їде ні в який круїз
фото з Facebook лірника

Як відомо, колишній партнер Лірника за комедійним "Дуетом імені Чехова", Андрій Молочний полюбив "руський мір" іще декілька років тому. Уродженець Коростеня перебрався до росії та взявся просторікувати про натовпи фашистів у Києві.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Білорус Євген Сморигін та Jerry Heil заспівали "Ніч яка місячна" у челенджі Паш. ВІДЕО

"Розмародерили": Танкович про свій дім у Бучі, майбутнє України та російських колег, "пов'язаних пуповиною з "Первым каналом"

Єгор Крутоголов розказав, чому під час війни лишився під Києвом, хто з "Дизель Шоу" поїхав до росії, а хто - до Білорусі на танку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів