"Нещасливі батьки - повний провал": Кацурін прокоментував розлучення і подальше виховання дітей

18 листопада 2022, 18:00

Ресторатор Міша Кацурін, який після 7 років шлюбу розійшовся з дизайнеркою та рестораторкою Дашею Кацуріною, відповів на хейт підписників в його бік.

У пості в Instagram він поділився думками стовно розлучення і подальшого виховання дітей.

"За 9 місяців з моменту припинення моїх минулих стосунків, я прочитав кілометри коментарів із засудженням, які можна узагальнити таким, на мій погляд, хибним та архаїчним твердженням: "розлучатися, коли у вас є діти не ок. Треба жити разом хоча б заради малих". Давайте обговоримо. Ось мої думки.

Розлучення - це крайність. У стосунках бувають складні періоди, і треба сумлінно працювати, щоб фіксити негативне і розвивати позитивне. Психологи приватні, сімейні, спеціальна література, сімейні правила та очікування, 5 мов кохання, іграшки, віпассани. Треба спробувати все. Я, наприклад, спробував. Але варто бути чесним із собою і вміти зупинитися, коли не працює", - зазначив він.


 
У липні минулого року у Кацуріних народився син Іван. Також у них є донька Саша

"Залишатися у стосунках заради дітей - не ок. По-перше, ваші стосунки з дітьми - це ваші стосунки з дітьми, а стосунки з партнером - це стосунки з партнером, це просто різні окремі стосунки. По-друге, загалом, у "житті заради когось" є сумні наслідки у вигляді довічного незадоволення собою, іншими, злістю та звинуваченням - "ось я заради вас/них, а ви/вони невдячні".

Діти значно більше страждають від сумних батьків і їхніх конфліктів, ніж від розлучених батьків, які змогли побудувати з кимось своє щастя чи бути щасливішими наодинці ніж разом. Авжеж, це справедливо, якщо і мати, і тато приймають повноцінну участь у житті дітей після розлучення", - запевнив Кацурін.

 
Раніше колишня дружина Кацуріна розказала, як діти ставляться до їхнього з Мішею нового статусу

"Діти - це величезна відповідальність і розлучення не зменшує її та не знімає з жодного з батьків. Скоріше, навпаки. Всупереч широко розповсюдженій пострадяньскій думці "піти від жінки не дорівнює піти від дітей". Організувати зручні, цікаві, повноцінні, сповнененні любові стосунки з дітьми на дві сім‘ї - можливо, і це лише питання зрілості батьків, взаємного бажання виховати щасливих дітей і елементарного менеджменту. Навчити чомусь дитину можна тільки, якщо вмієш і практикуєш сам. Батьки, що живуть у нещасливих безрадісних шлюбах, ніколи не навчать своїх дітей радіти життю.

До чого я це: хоча "щасливі батьки" не дорівнює "гарні батьки", але "нещасливі батьки" - це у будь-якому випадку повний провал", - підсумував Міша.

 

Нагадаємо, у березні стало відомо про розлучення Дорофєєвої з Дантесом. Згодом поповзли чутки про роман Наді з Кацуріним. Вони його офіційно підтвердили.

А на початку вересня Кацуріна офіційно оголосила про роман із Дантесом.

Наразі пари окремо будують своє щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дантес розказав, куди їде разом із Кацуріною

"Я саме так і розлучився": Дантес натякнув на багатолюдний секс

Кацуріна замилувала ідилією з дітьми та Дантесом. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів