"Стерво" Кацуріна розкрила причини свого розлучення та зізналася в коханні до Дантеса

26 вересня 2022, 11:00

Дизайнерка та рестораторка Даша Кацуріна, яка після 7 років шлюбу розійшлася з ресторатором Мішею Кацуріним, розказала, що відчувала в той день.

В інтерв'ю телеведучій Василісі Фроловій вона також розповіла про нові стосунки та ставлення дітей до її нового бойфренда, співака Володимира Дантеса.

Кацуріна пригадала, як дізналася про розлучення в перші дні війни.

"Ми поїхали спочатку до Будапешта. Там я провела з батьками місяць. Нам дуже крутий чувак дав безкоштовне житло. Ми познайомились, він артдилер. Будапешт мені не сподобався зовсім, але це був пункт перед рішенням, що робити далі", - згадала Даша.


 
У липні минулого року у Кацуріних народився син Іван. Також у них є донька Саша

"Я була вже без Міші (Кацуріна - ресторатора, колишнього чоловіка Даші - ред.). Він залишився в Україні робити справи та проєкти. Далі в мене трапляється розлучення в Будапешті. Прекрасне місто.

Я не можу сказати, що Міша засипав мене квітами, коли ми їхали до Будапешта, але в нас були гарні стосунки, тому це було для мене сюрпризом", - розповіла вона.

Дизайнерка також розказала, як її діти відреагували на розлучення батьків.

"З приводу Саші (дочка Кацуріної - ред.), ми спілкувалися з дитячим психотерапевтом, як це правильно зробити і пояснити. Тому що, перш за все, діти вирішують, що це їх провина. Потрібно показати, що кохання між двома дітьми може завершитись, а кохання батьків до дитини - назавжди", - зазначила вона.

 
"Мені здається, що в них все ок, тому що вони бачать щасливих батьків. Я спочатку така, блін, плачу, ховаюся, але нічого не розказую. Потім я вирішила поспілкуватися з донькою. Сказала, що мені може бути боляче", - згадала Кацуріна розмови з Сашею

За словами рестораторки, працювати з Іваном (син Даші - ред.) і пояснювати йому про розлучення не довелося, адже хлопець почуває себе добре і не потребує допомоги.

Як повідомила Даша про кохання співачки Наді Дорофєєвої та Міши Кацуріна Дантес дізнався від Даші.

"Коли трапилося моє розлучення, він мене дуже підтримував. Дуже. Це перша людина, якій я розповіла. Я йому зателефонувала і сказала: "Якщо ти знав, то я тебе вб'ю!" І він такий: "Що? Ні!" - запевнила Кацуріна.

"Тобто він не знав? Про це сказала йому ти?" - уточнила Фролова.

"Так-так-так. Але до цього вони ( з Дорофєєвою - ред.) жили не разом", - додала Даша.

Говорячи про те, як у них із Дантесом усе почалося, Кацуріна зізналася:

"Ми товаришували, тому це не було несподіванкою, що Вова щось допомагав... Розумієш, як це відбувається: ми товаришуємо, а потім вже не тільки товаришуємо. Це прикольно.

Я розумію, що знаю про нього дуже багато його негативних рис, а він мої. І ми з цим погодились, коли почалися стосунки. Я не знаю, що з цього вийде, але мені дуже подобається", - розповіла дизайнерка.

 

"Я розумію, що я стерво ще та, але це досвід", - розкрила рестораторка причину розриву з Кацуріним

"В мене буває стільки негативу. Я розумію, що в попередніх відносинах я це зовсім не контролювала. Я думала, що: "Ой, та він мене кохає в будь-якому стані. Це на все життя. Навіщо напружуватися?". Це твоя близька людина, тому ти всі емоції, які в тебе є, і кохання також, але багато негативу я на нього виплескувала. Це важко. Я розумію це", - розказала вона.

Даша також розповіла, як Дантес відреагував на її зізнання в коханні у сторіс в Instagram.

"Ми вже освідчувалися один одному в коханні до цього. Йому дуже приємно було", - запевнила вона.

 

Нагадаємо, у березні стало відомо про розлучення Дорофєєвої з Дантесом. Згодом поповзли чутки про роман Наді з Кацуріним. Вони його офіційно підтвердили.

А на початку вересня Кацуріна офіційно оголосила про роман із Дантесом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дантес розказав, куди їде разом із Кацуріною

"Я саме так і розлучився": Дантес натякнув на багатолюдний секс

Кацуріна замилувала ідилією з дітьми та Дантесом. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів