"Ставиться під сумнів, чи має вона існувати": дружина Болдуїна розказала про шеймінг через "сурогатну" доньку

22 листопада 2022, 10:40

Дружина американського актора Алека Болдуїна, 38-річна Хіларія запевнила, що однаково любить півторарічну Марілу, народжену сурогатною матір'ю, та решту нащадків.

Її обурює те, що деякі люди вважають, що мають право шеймити її та припускати, що вона - "менш мама" своїй середній дівчинці.

 
Середню доньку для Болдуїнів виносила сурогатна мати

Про особисте Хіларія говорила в подкасті "Witches Anonymous", пише Page Six. Анонсуючи його в своєму Instagram, багатодітна мама поділилася зворушливим сімейним відео.

"Для мене нема різниці між моєю донькою, яка народилася за допомогою сурогатного материнства, і моїми шістьма дітьми, яких виносила я. Нема різниці. А люди припускають, що я - менш мама, що вона - менш моя донька... Вона прив'язана до мене так само, як усі мої інші діти", - наголосила вона.

 
Хіларія запевнила, що всі діти їй однаково свої та рідні

Як підкреслила Болдуїн, існує багато способів стати батьками, і вони з чоловіком після двох невдалих вагітностей обрали саме цей. Досі вона публічно не піднімала тему сурогатного материнства, оскільки стикалася з засудженням та шеймінгом, і це її засмучувало. Негатив вони з чоловіком зустрічали і в деяких ЗМІ.

"Вони ставлять під сумнів, чи мала я це робити, звідси ставиться під сумнів, чи має вона існувати", - поділилася Хіларія.

Імені сурогатної матері, завдяки якій Марілу з'явилася на світ, Болдуїн не розголошуватиме, бо таким є бажання цієї жінки. Вони з нею продовжують спілкуватися і розмовляють майже щодня.

"Ми дуже близькі і пройшли разом такі дивовижні перетворення", - додала Болдуїн.

У Insta-сторіс Болдуїн розповіла, що в 2019-му році, після втрати ненародженого малюка, вдалася до екстракорпорального запліднення. Воно було успішним, на 4-му місяці вагітності УЗД показало, що дитина, дівчинка, померла.

 
Маленька Марілу

Як відомо, Марілу народилася через шість місяців після появи на світ її брата Едуардо. А в вересні 2022-го Хіларія подарувала Алекові ще одну дочку, Іларію. Вона стала сьомою спільною дитиною пари.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Перша усмішка братикові: Болдуїн замилувала відео новонародженої доні

Немов близнята: дружина Болдуїна показала менших дітей, одного з яких народила не вона. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів