Завдяки "Слузі народу": Куніс розказала про своє миле випадкове знайомство з Зеленським

30 листопада 2022, 16:59

Американська акторка Міла Куніс, хоч поки й не знає, чий борщ, але дуже пишається тим, що вона з України. А ще, виявляється, вона була знайома з Володимиром Зеленським задовго до того, як він став президентом.

Про це Міла розказала в інтерв'ю People.

 
фото getty images

Зі слів зірки, років вісім тому телерадіомовна компанія АВС, з якою вона співпрацювала, намагалася придбати права на зйомки рімейку серіалу "Слуга народу".

"Зрештою нашу ціну перебили, але в процесі я спілкувалася з актором на прізвище Зеленський. Минули роки, і я читала новини та побачила, що в Україні новий президент. Я собі подумала: "Президент-єврей? Мазаль тов! Таке знайоме прізвище." Я пошукала в імейлах і така: "Я його знаю!" Наше маленьке миле випадкове знайомство", - поділилася Куніс.

Як раніше вже розказувала Куніс, їхні з Ештоном Кутчером діти: 8-річна Ваятт і 5-річний Дімітрі пишаються тим, що вони - наполовину українці.

 
Ештон Кутчер та Міла Куніс виховують двох спільних нащадків
фото getty images

"Правда в тім, що я - дуже американка. Я виросла в Лос-Анджелесі. Тим не менш, я ніколи так сильно не пишалася тим, що я з України. Це така честь для мене, що мої діти можуть продовжувати це насліддя", - зазначила вона.

Також Міла відповіла на запитання, як їм із чоловіком вдалося так швидко розпочати збір коштів для українців та зібрати таку вражаючу суму.

"Перевага тієї ситуації була в тім, що в нас не було часу розмірковувати", - сказала акторка.

Знаючи, що вона з України, Куніс почали телефонувати люди, які хотіли допомогти, але не знали, як це краще зробити.

"До мене прийшло усвідомлення: якщо вони не знають, до кого звертатися, то як будь-хто знатиме? Були проблеми, які, ми розуміли, ми в змозі допомогти вирішити. Тож ми з Ештоном сказали: "Окей, зробімо це." І за 24 години залучили GoFundMe", - пояснила Міла.

Нагадаємо, Куніс та Катчер почали з того, що самі пожертвували на допомогу українцям 3 мільйони доларів. Їхньою метою була сума в 30 мільйонів, але результат перевершив сподівання.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ніби шматок серця вирвали": Міла Куніс розказала, коли відчула себе українкою

Куніс згадала, як гасала Чернівцями голодна й закривавлена

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів