Лобода в Вільнюсі запевнила, що не їздила в окупований Крим, та пригрозила судом

6 грудня 2022, 10:23

Співачка Світлана Лобода дала пресконференцію в Вільнюсі, де спробувала докладно роз'яснити ситуацію щодо ймовірності внесення її до списку небажаних персон у Литві та вимушеного перенесення її концерту з однієї концертної зали до іншої.

Причому на коментар для ТаблоID, який в артистки попросили ще 2-го грудня, в неї часу так і не знайшлося.

 
Світлана російською мовою та за допомогою перекладача поспілкувалася з журналістами в Литві
фото з instagram лободи

"Із 2014-го року так склалися мої обставини, що моя кар'єра стрімко пішла в гору, і я стала популярною не лише в своїй країні, в Україні, але й в усіх пострадянських країнах. Це Казахстан, Вірменія, Грузія, Прибалтика", - наголосила Свєта, вживши замість "країни Балтії" слово, що так і відгонить радянщиною.


Зі слів Лободи, через те, що з початку війни вона відкрито висловлює свою позицію, вона є постійною мішенню для атак російської пропаганди.

"На жаль, так сталося, за рахунок цієї кількості цієї дезинформації в Інтернеті, що в Литві відбувся певний інцидент: працівники Міністерства культури, не розібравшись у питанні, зробили заяву стосовно мене, що я можу стати небажаною персоною в Литві. Мої адвокати написали офіційного листа з запитом до Міністерства культури, з проханням пояснити, які питання в Міністерства є до мене. Наступного дня ми отримали офіційну відповідь від Міністерства культури про те, що до нас питань жодних немає. Про те, що вони розібралися з тим, що відбувається, і що до нас питань жодних нема", - запевнила вона.

 
Співачка вважає, що Мінкульт ввели в оману російські пропагандисти

Як заявила Світлана, вільнюський концертний зал Compensa незаконно заборонив проведення її концерту, не зваживши на роз'яснення, що надійшли від Мінкульту. Відтак тепер адвокати зірки готують судовий позов.

Відео з пресконференції Лобода поділилася у своєму Instagram.

"Я громадянка України, в мене було та залишається лише одне громадянство і один паспорт - український. Після окупації Криму з 2014-го року - я не була в Криму", - написала вона.

Нагадаємо, в своєму інтерв'ю російській журналістці Катерині Гордєєвій Світлана зізналася, що винна в тім, що не цікавилася, що відбувалося в Україні з 2014-го року.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Лобода: Росія – це країна, яка сьогодні дуже заблукала

"Два незнайомці на кухні": Лобода презентувала українськомовну "перлину про кохання"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів