Притула прийняв рішення щодо свого майбутнього на ТБ

29 грудня 2022, 15:50

Волонтер і телеведучий Сергій Притула, який вже кілька років поспіль допомагав українській армії та нині продовжує це робити, розказав про свою роботу.

В інтерв’ю Маші Єфросиніної він також він згадав своє телевізійне минуле і зробив офіційну заяву.

"У царині, де я працював 17 років, перебування перед камерою заточене на те, щоб викликати в людей позитивну емоцію, усмішку, сміх, регіт, змусити аплодувати, вигукувати: "От, блін, молодець!" А для цього ти повинен мати всередині себе щось, що генерує такий посил. Маєш заходити в кадр на абсолютному позитиві, причому байдуже, що відбувається у твоєму житті", - запевнив Притула.

 

"І в мене дуже прокачані ці скіли. Коли я виходив на знімальний майданчик чи на сцену, ніхто ніколи не знав, з чийого похорону я приїхав, або які в мене клопоти в сімейному житті. Сама знаєш, що таке зйомки великих проектів типу "‎Хто зверху?" (Новий канал). Це 150 людей знімальної групи, 200 акторів масових сцен, 12 годин зйомок… І тут ти раптом виходиш і говориш: "Ах і ох, у мене, знаєте, проблеми, я не готовий зараз працювати". Ідіотизм чистої води.

Тому це моя сильна сторона – повна атрофація індивідуального нерву в робочому полі", - розповів телеведучий про свої професійні якості.

 

"Насправді я дуже вдячний долі й людям, які на певних етапах життя ставали моїми чи то провідниками, чи то партнерами на шляху до вершин у креативній індустрії, зокрема на телебаченні. І я з великою радістю прожив 17 років кар’єри телеведучого", – поділився Сергій.

"У попередніх інтерв’ю на запитання про моє майбутнє на ТБ відповідав: "‎Давайте почекаємо, поки закінчиться війна, а потім вже прийму рішення". Але сьогодні, спираючись на деякі речі, що відбулися за останніх кілька тижнів, можу тобі з упевненістю сказати, що повернення до розважального телебачення не буде ніколи", - підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно Притула розповів, на які гроші живе поки у країні йде війна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Узяв пістолет": Притула розказав, чим його здивувала дружина в день народження

Притула за $25 тисяч продав власну картину, яку вигадав 25 років тому

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів