Легкість Арестовича та сексуальна енергія Скорпіона: гороскоп на тиждень від Світлани Вольнової

Легкість Арестовича та сексуальна енергія Скорпіона: гороскоп на тиждень від Світлани Вольнової

9 січня 2023, 10:20

Вітаю!

Як відомо, 12 днів нового року дано для усвідомлення того, що буде важливо для кожного з нас цього року.

Так ось:

У Ані Лорак, яка у перший день року виставила пост, повний лицемірства, не вистачило ані розуму, ані совісті, крім як згадати про свого бідного українського брата, який змушений був ховатися від російських бомбардувань у новорічну ніч у підвалі… з пляшкою віскі. Хороше співчуття українки, яка розважала рашистських агресорів на грудневому концерті в Москві!


Цікаво "злився" Валерій Меладзе, який з переляку відповів - "Героям Слава", а пізніше простогнав про "дружбу між українцями та росіянами". Воістину знайома риторика "одного народу", одна частина якого поставила собі за мету знищити другу його частину, причому разом із містами, культурою, мовою та історією. Хороша дружба "а-ля Меладзе"!

За астрологічними прогнозами, січень 2023 року краще провести в стані легкості та спонтанності, що й спробував зробити незабутній Олексій Арестович, за яким божеволіє добра половина жіночого населення країни. Нарешті він дав інтерв'ю дамі ... в ліжку. Але поруч із ним явно був зовсім непідготовлений секс-символ….

 
Нам усім іноді не завадить легкості Арестовича
фото з instagram Арестовича

Проте ретроградний Меркурій не завадив Олексію Данілову відповісти по-гоголівськи на пропозицію про перемир'я від Путіна, нагадавши, що ми ведемо безкомпромісну війну з абсолютним злом (чортом - за Гоголем). І яке ми обов'язково переможемо.

Утім, рейтинг першого тижня року, безумовно, очолив звичайний боєць ЗСУ, який читав лежачи в окопі, у перерві між боями книгу знакового американського історика Тіматі Снайдера (на мою думку, навіть в оригіналі - англійською мовою).

 
фото з twitter timothy snyder

А тепер переходимо до прогнозу з 9 по 16 січня.

О, цей тиждень змусить прокинутися тих, хто перебуває в мріях Новорічної ночі. Хоча в понеділок ще збережеться бажання відпочивати та "забити" на всі свої справи. Адже планета активності Марс увійшла до стаціонарного руху.

Тим, хто все-таки захоче втілити свої амбітні плани в життя, доведеться взяти себе в руки і з 10 січня по 12 січня і перейти до активних дій. Тут допоможе вам ваш талант, шарм, чарівність та ваша сексуальна енергія. Дерзайте, будьте сміливими і відкритими, закохуйте в себе Світ.

 

13 і 14 січня ви можете випробувати сум'яття почуттів і нерозуміння куди рухатися далі, вас ймовірно відвідають думки про імміграцію або освоєння нової професії, про нове джерело доходу. Стережіться зайвого оптимізму, будьте прагматичними.

Цього тижня на вас можуть наздогнати стріли Амура. Починаючи з середи, 11 січня вас накриє любовний трепет. Будьте обережні 14-го з одкровеннями про ваші уподобання зі своєю коханою людиною, оскільки наступного дня ви можете про це пошкодувати.

Енергія 15 січня - це перевірка на стійкість, дратівливість, пошуки винного. Будьте стримані і не вступайте в конфлікти зі своїми коханими. Сильна сексуальна енергія Скорпіона може як пес зірватися з ланцюга та наробити бід у ваших стосунках.

 
Будьте обережні зі своїм внутрішнім Скорпіоном

Також цього тижня чорний Місяць Ліліт перейде на знак Лева і пробуде там 9 місяців. Нотка скандальності пролунає навколо яскравих демонстративних особистостей.

Що ж, подивимося, хто нас засмутить цього тижня, а хто потішить.

Ваша Світлана Вольнова.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів