"Наші люди дуже часто чекають чуда": Оксана Муха, яка бореться з раком, застерегла українців

9 січня 2023, 17:17

Переможниця 9-го сезону "Голосу країни", співачка Оксана Муха, яка у вересні зізналася, що в неї рак, продовжує вести боротьбу з тяжкою недугою.

Артистка вирішила застерегти тих, хто може вчасно не розпізнати, що з організмом щось негаразд, та згаяти безцінний час.

Про це Оксана говорила в ефірі телемарафону "Єдині новини".

 
Оксана звернулася до українців із важливим меседжем
фото з instagram мухи

"Мушу сказати, що я ще його (рак) не поборола, я ще продовжую боротися. Тому що хвороба ця дуже підступна. Що я бажаю: наші люди дуже часто чекають чуда. І якщо вони відчувають, що щось в них не так, думають, що це минеться. Найгірше, що вони роблять – це втрачають час. Тому я бажаю кожному вчасного обстеження і не гаяти ні дня, якщо відчуєте, що щось змінилося у вашому тілі або ви почуваєтеся не так, як завжди", - наголосила співачка.

"Якщо прийшла якась втома, незвична для вас, коли ви постійно хочете спати, коли ви весь час є не в гуморі, коли важко підніматися догори чи вам перестала смакувати їжа, зверніть на цю увагу і знайте, що чим швидше ви звернетеся до лікарів, тим більше у вас шансів. А шанси завжди є, щоби вижити, тому що наша медицина пішла далеко вперед, і ми всі маємо можливість побороти цю страшну хворобу", - підкреслила зірка.

 
Співачка не припиняє виступати

Муха переконана: щоби завадити хворобі прийти в наше тіло, потрібно правильно харчуватися, намагатися не стресувати та висипатися.

"Тобто ми маємо дуже допомагати своєму організму, щоби він нам якнайдовше прослужив. Але в першу чергу це стрес і сон - це те, чого в мене було забагато, ані сну та суцільний стрес. Тож, люди, бережіть себе", - підсумувала вона.

Нагадаємо, співачка Міка Ньютон, яка кілька років тому поборола рак, розповідала про перші симптоми, на які вона не звернула належної уваги.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Сказали, просто треба здоровіше харчуватися": Міка Ньютон пригадала, як лікарі не одразу виявили в неї рак

Онкохвора Джейн Фонда повідомила фанам важливу новину про свій стан

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів