"Глибокі розмови": Пятови після 17 років разом повчили, як зберігати стосунки на відстані

20 січня 2023, 09:30

Капітан "Шахтаря" Андрій Пятов, який у свої 38 має 4-х дітей із дружиною Юлею, підняв у мережі дуже актуальну для українських родин під час війни тему - стосунки на відстані.

Пара, яка вже понад 17 років разом, поділилася власними поглядами на те, як зберігати близькість, якщо постіqно доводиться розставатися.

"У нас завжди на одну тему два погляди, тому й рубрика буде #ОднаДумкаДваПогляди. Ви питали, як ми навчилися справлятися з розставаннями. За 17 років вже звикли - збори та турніри загартували. Отже, про погляди", - написали Пятови в Instagram.

 
Юля з Андрієм - одна з найміцніших пар українського футболу

Погляд Юлії:

"Справа не в відстані, а в часі. Хоч 100 метрів, хоч 1000 кілометрів, важливо, як довго ви змушені бути не разом. Та як проживаєте цей період без свого партнера. Коли це один-два місяці, то навіть корисно, адже такі розлуки оновлюють стосунки. От якщо довше, то у партнерів з’являються в житті свої інтереси, свій уклад, вони навчаються жити одне без одного, та звісно віддаляються. Це моя думка.

Також думаю, що навіть коли чоловік далеко, він має бути присутній у вашому житті. З гаджетами це легко організувати. Та справа не в тому, скільки разів на день ви дзвоните, а в тому, наскільки глибока ваша бесіда.

У нас з Андрієм розмова є важливою частиною дня. Хто що робив, хто що відчуває, який у кого настрій та все-все, чим хочеться поділитися з найближчою людиною. Так ми хоч і далеко, але поруч. А ще з досвідом приходить розуміння, коли потрібно подзвонити, а коли краще дати спокій.

 
Старшій доньці Пятових, Даші 16 років, а найменшому Леву в лютому буде 4

Погляд Андрія:

В різному віці переживаєш по-різному. Згадую, коли вперше поїхав на два місяці. Це було дуже важко, адже Юля сама з новонародженою Дашею, а я можу подзвонити всього раз на день в кращому випадку. У нас молодих та гарячих емоції просто зашкалювали.

Згодом, коли ми стали трохи старші, дітей в родині побільшало, додалося турбот та проблем. Так, Юля вже більше перемикається на дітей, але емоції ті самі. У нас багато ідей, ми все хочемо встигнути, ми активні, але як з цим всім впоратись, ще не знаємо.

Інша справа зараз. Золотий час. Ми вже думаємо головою! Інші почуття, сильніші та глибші. Інші розмови, триваліші й цікавіші. Інша близькість, у якій є довіра та відчуття одне одного. Вже і проблеми вирішуються простіше. Та й з дітьми різного віку не засумуєш, вони роблять життя яскравим.

 
"Важливо, наскільки глибока ваша бесіда", - запевняють Пятови

До речі, під час війни Юлія виїхала з дітьми з України і зараз вони живуть у Варшаві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Я була ініціатором": ексдружина Гусєва розказала, чому розлучилася, так як зав'язалися стосунки з колишнім Добкіної

Футбольне кумівство: Матвієнко та дружина Яремчука похрестила доньку Зінченка

Найкоханіші вболівальниці: як виглядають жінки футболістів української збірної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів