"Я була ініціатором": ексдружина Гусєва розказала, чому розлучилася, так як зав'язалися стосунки з колишнім Добкіної

5 січня 2023, 12:45

Колишня дружина футболіста Олега Гусєва Марія Гуревич розказала про початок стосунків і шлюб з ексчоловіком Алли Добкіної Олегом Гуревичем.

В інтерв'ю Анні Ребровій бізнесвумен також розповіла, в яких стосунках перебуває з Гусєвим, та як її донька відреагувала на події в особистому житті батьків.

"Ми досить довго до цього йшли, але потім, як в усіх стосунках, у нас були якісь там недомовки трошки. Для мене це був сюрприз. Це було заплановано, в принципі, на майбутнє, але те, що це станеться, я цього не очікувала", - згадала Маша про рішення вийти заміж.

"В мене чоловік там (в Києві - ред.) перебував, я прилетіла додому. Ще потрібно було дуже швидко нам одружитись, тому що я мала відлітати у справах. Ми робили це дуже стрімко", - розповіла вона.


 
Наразі жінка мешкає в Дубаї, але регулярно приїжджає в Київ

За словами Маші, вони з коханим вирішили відсвяткувати весілля, коли закінчиться війна.

"Просто пішли і розписалися в РАГСі. Ще було дуже смішно, тому що перший раз, коли ми приїхали подавати заяву, у нас вже трохи здавало терпіння і нерви через відключення світла, через тривоги...", - додала Маша.

Гуревич також розказала, що вони з чоловіком познайомилися на концерті Меладзе.

 

"В мене зламалась машина, і він мені допоміг її врятувати. Вона зламалася вже вночі після концерту, коли ми виходили. Її було практично нереально зрушити з місця. Звичайно ж, не було електриків", - згадала (судячи з усього, про свій зламаний електромобіль) Маша.

"Він також був на концерті, потім організував приїзд електриків, не знаю як. Потім трошки допомогли мені з системою розібратися, щоб вона завелася та машина.

Вже після того почали спілкуватись досить спокійно. Потім я ще відлітала на кілька тижнів з України на відпочинок: з дитиною, з подругою. Ми так спокійно спілкувалися...", - розповіла жінка.

Ексдружина Гусєва також згадала і про шлюборозлучний процес зі своїм колишнім.

"Від мене до суду завжди приходив адвокат, а від колишнього - не дуже... Сподіваюся, в нас продовжаться гарні і добрі стосунки, такі, якими вони є зараз", - прокоментувала Марія.

 
"Я змінила прізвище, документи лише не змінила", - зазначила Марія Гуревич

"Насправді, ми ще, здається, з минулого літа, тобто більше ніж півтора року як розійшлися. Просто нас розлучили, ніби, взимку, у грудні. Ми були разом майже 10 років... Але таке буває.

В нас були вже епізоди, коли ми подавали на розлучення і забирали документи, за 2 роки до розлучення, мабуть", - зізналася Маша.

За словами жінки, саме вона була ініціатором розлучення обидва рази.

 

"Я не можу сказати, що хтось з нас на когось ображений. В нас донька, нам потрібно налаштовувати спілкування між собою, щоб усім було комфортно, перш за все Олександрі, нашій дочці", - пояснила Маша

"Вона звикла, що частіше була з мамою, аніж з татом. Може це трошки дало таку амортизацію на цю ситуацію", - прокоментувала вона.

Як відомо, Олег Гуревич – син Олега Гуревича старшого, колишнього радника Михайла Добкіна з питань паливно-енергетичного комплексу. З Аллою Добкіною бізнесмен побрався у 2017-му. Через рік після весілля у подружжя з’явився первісток, якого назвали Марком. У серпні 2021-го Гуревич та Добкіна розлучилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів