"Зростає паралельно з війною": Притула розповів, як переживають важкі часи його син і старша донька

20 січня 2023, 14:00

Телеведучий та засновник благодійного фонду Сергій Притула розказав, як переживають війну його діти - 14-річний Дмитро, 5-річна Соломія та півторарічна Стефанія.

Наймолодша, звісно, ще не розуміє, що відбувається. А от зі старшими Сергій говорить відверто.

Про це він розповів у інтерв’ю Маші Єфросиніній.

 
Сергій - багатодітний батько
фото з instagram

"Дмитрові останнім часом не доводиться нічого пояснювати, тому що він дитина, яка, хай і в малому віці, але застала початок війни у 2014-му. Йому було шість, і тепер він ніби зростає паралельно з війною", - поділився Притула.

"Останні кілька років, коли я їздив в АТО та ООС, чи навіть зараз, коли ми виїжджали конвоями на Донбас, у Бахмут, я намагався не турбувати маму чи дружину інформацією, де я, а син знав це. Така наша пацаняча історія (усміхається). Часто ділився з ним, як їздив до військових, ще до великого вторгнення, привозив йому шеврони, гільзи, тому він морально був стійкіший, більш готовий до всього", - пояснив він.

Як наголосив Сергій, для нього дуже важливо, щоби діти були носіями інформації, яка є цінною не лише для нашої сім’ї, а й для суспільства загалом. Тому він відверто спілкується на непрості теми і з 5-річною Соломією, яка спочатку болісно переживала вимушену розлуку з татом. Зараз родина Притули перебуває в безпечному місці.

 
Із Соломією

"Був період, коли Соля хотіла до тата. Вечорами ми зідзвонювались, я цьомав її, бажав добраніч і клав слухавку, а вона після цього плакала. Для нас із Катею то був дуже серйозний виклик. Потім ми всі гуртом це перебороли", - розповів він.

"Зараз у Соломії є своя зона відповідальності зі Стефанією, яка підростає. Вона генерує смішні фрази, якими описує сестру. Я телефоную й кажу: "Як там сестричка?" А Соля відповідає: "Хто? Ця вічно голодна дитина? Тату, вона може з’їсти стільки, скільки навіть я не можу" (сміється). Дружина мені надсилає відео, де бачу, що Стефанія лазить по Солі й цілує її. Мене це дуже тішить. Між дітьми надзвичайно здорова комунікація!", - похвалився Сергій.

 
Молодшій доні телеведучого було 9 місяців, коли почалася війна

Як відомо, Дмитро - син телеведучого від першого шлюбу. З мамою хлопчика в Сергія "максимальне порозуміння 80-го левелу".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Притула запевнив, що не бере гроші з фонду та розповів, на які кошти живе

Багатодітний татко Притула пояснив, чому не він обирав ім'я для новонародженої доньки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів