Цимбалюк розповів про розлучення з дружиною, як розпочався новий роман та скільки витрачає на себе в місяць

20 січня 2023, 17:00

Актор Тарас Цимбалюк у 2022-му році дав чимало приводів говорити про себе.

Зокрема, зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" розійшовся з другою дружиною, дизайнеркою Тіною Антоненко. А через певний час з’явилися й нові стосунки, оголосити про які він наважився не так давно.

Про сам процес розірвання шлюбу, теперішній роман із рестораторкою Світланою Готочкіною й витрати під час війни актор відверто розповів в інтерв’ю YouTube-шоу Слава+.

 
Актор розповів, як познайомився з новою дівчиною
фото instagram Тараса цимбалюка

Цимбалюк не приховує, що розрив з Антоненко дався йому складно. Він наголосив, що певний період не мав бажання заводити ніякі серйозні стосунки.

"Офіційно розлучився я десь місяц тому… Я зарікався (не мати відносин певний час – ред.), але потім зрозумів, що це – неконтрольована історія", – сказав він.

 

Тарас додав, що новий роман в нього зав’язався через 4 місяці після розриву. Із дівчиною познайомився завдяки спільним друзям, але зійшлися через соцмережам.

"Всі стосунки починаються з Інтернету. Ну, якщо не всі, то 80-90%. Лайкають, тоді відправляють реакції, тоді побачення. Мені здається, що зараз соцмережі взагалі… інструмент для життя обов’язковий", – вважає актор.

"Мої стосунки зі Світланою перевершили всі очікування від майбутніх відносин. І я хочу це все вберегти", – сказав Цимбалюк, відповідаючи на питання, чому так довго не наважувався говорити про роман.

 
У розмові з інтерв'юєром актор зазначив, що вважаєм нормальнимикористовувати дівчат для інтиму" навіть, якщо не готовий до серйозних відносин

На запитання щодо помилок, які робив у попередньому союзі і не хотів би повторити в теперішньому, Тарас не має точної відповіді.

"Нема формули, я вже мовчу, що абсолютно різні (колишня дружина і теперішня дівчина – ред.) люди, полярно різні. Навіть я з цими людьми абсолютно різний. Мене чи то по-іншому якось розкриває, чи як", – сказав він.

Торкнулися в розмові і фінансового становища артиста. Тарас зізнався, що раніше мав такі заробітки, що міг дозволити собі не думати про "вихід за рамки бюджету".

"Зараз впали витрати. На місяць потрібно десь 50-70 тисяч гривень. Зараз доводиться планувати. І це – неприємне трохи таке відчуття", – поділився він відверто.

Нагадаємо, нещодавно Цимбалюк знявся у жіночих прикрасах та пофарбувався в блондина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Колишня дружина Цимбалюка на тлі кахлів уявила себе жінкою-кішкою

Цимбалюк замилував поцілунками з новою дівчиною і різко звернувся до прихильників "совка"

"За багатьма ознаками та складовими": Цимбалюк пояснив, що приваблює його в дівчатах

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів