"Це боляче": близькі Брюса Вілліса повідомили невтішні новини про його стан

16 лютого 2023, 21:47

67-річний американський актор Брюс Вілліс, який торік був змушений залишити професію через проблеми зі здоров'ям, страждає на рідкісний тип деменції.

Про це його шанувальникам повідомили чинна та колишня дружини кінозірки, Емма Хемінг та Демі Мур, а також його дорослі доньки. Допис у Instagram вони підписали "леді Вілліс/Мур".

 
Близькі Брюса вирішили розповісти його шанувальникам невтішні новини
фото з instagram хемінг вілліс

"Наша родина хотіла би почати з того, що ми висловлюємо найглибшу вдячність за неймовірний прояв любові, підтримки та дивовижні історії, які ми всі отримували, відколи оголосили про попередній Брюсів діагноз. Керуючись цим, ми захотіли поділитися з вами апдейтом щодо нашого любого чоловіка, батька та друга, оскільки тепер ми маємо глибше розуміння того, що з ним відбувається", - написали жінки.


"Із того часу, коли ми повідомили про діагноз Брюса, афазію, навесні 2022-го, стан Брюса прогресував, і тепер у нас є конкретніший діагноз: лобно-скронева (фронтотемпоральна) деменція (відома як FTD). На жаль, труднощі зі спілкуванням є лише одним симптомом хвороби, з якою стикнувся Брюс. І хоча це боляче, це і полегшення - нарешті мати чіткий діагноз", - додали представниці родини.

 
В актора рідкісний вид деменції

У повному тексті звернення, опублікованому на сайті, присвяченому цьому виду захворювання, Вілліси та Мур повідомили, що наразі ліків від FTD не існує, але вони плекають надію на те, що це зміниться. Вони не сумніваються в тому, що Брюс, якби він зараз мав змогу користуватися своїм голосом, використав би його для того, щоби привернути увагу світу до людей, які борються з цією хворобою.

Як повідомляється на сайті американської NHS, проблеми з мовленням є одним із симптомів лобно-скроневої деменції, яка вражає центральну та бокові ділянки мозку.

Нагадаємо, були припущення, що афазію в Брюса Вілліса викликала травма голови, яку він дістав на зйомках.

Фото Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

67-річний Брюс Вілліс вперше стане дідусем

Хворий на афазію Брюс Вілліс показався у милому відео з дружиною і доньками

Брюс Вілліс повернувся на дах хмарочоса, де знімали "Міцний горішок"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів