Гвоздьова у рожевих лосинах показала, що їй допомагає впоратися зі злістю та стресом

20 лютого 2023, 16:45

Хореографка Ілона Гвоздьова розповіла, як знімає стрес, та дала кілька порад щодо поліпшення ефекту свого методу.

У своєму Instagram танцівниця закликала підписників частіше займатися фізичними навантаженнями. Мовляв, спорт допомагає поліпшити не лише форму, але й психологічний стан.

 
Хореографка радить займатися спортом задля вивільнення негативних емоцій
фото instagram Ілони Гвоздьової

"Фізичні вправи та навантаження – найкращий спосіб вивільнити негативні емоції, зняти стрес, вивільнити надмірну тривогу і покращити свій емоційний та психологічний стан. Під час занять спортом виділяються гормони, які допомагають боротися зі стресом. Спорт допомагає впоратися зі злістю, агресією і тривожністю.


 
Раніше танцівниця розповідала, якою частиною свого тіла задоволена найбільше

Фізичні вправи дуже добре впливають на розвиток мозку та властивості вашого тіла… Головне обрати для себе той вид спорту, який вам приносить неймовірне задоволення крім фізичної втоми, вдягнути гарну спортивну форму, знайти тренера, який надихає і мотивує. Не треба змушувати себе займатися спортом для "галочки" робіть це від душі і тоді результат не змусить вас чекати!", – підсумувала Ілона.

 
 
 
Ілона нерідко радить вправи для хорошої фігури

Нагадаємо, нещодавно на Ілону накинулися хейтери. Хореографку розкритикували за те, що її молодший син наразі перебуває з дідусем та бабусею, а не з нею. Гвоздьова прокоментувала закиди та закрила недоброзичливцям рота.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Буде палати": Гвоздьова у кроптопі та легінсах показала вправи для ідеальної дупці. ВІДЕО

Гвоздьова з донькою показали запальні викрутаси під музику

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів