"Схудла на кілька кіло за день": MamaRika згадала початок війни та як прикривала сина собою

24 лютого 2023, 09:00

Співачка Анастасія Середа або MamaRika зізналася, що вони з чоловіком не вірили у те, що буде повномасштабна війна. Утім, коли прокинулися від вибухів, виїхати з-під Києва вже було проблематично.

Найбільше Настя боялася за свого синочка, якому тоді ще не було року. І хоча артистка все ж таки поїхала з малюком до Польщі, довго жити далеко від чоловіка не змогла і повернулася через 1,5 місяця розлуки.

У річницю великої війни MamaRike згадала перші її дні та розказала ТаблоID, що тоді відчувала.

"24 лютого ми, як і всі українці, прокинулися від потужних вибухів десь о 5 ранку. Мені спочатку здалося, що це мені наснилося, але потім я зрозуміла - ця війна справжня. За вікном палало помаранчеве зарево, це все відбувалося дуже близько із нашим домом. Ми із чоловіком не були готові до цього, ми були впевнені, що таке просто не може статися у наш час, тому тривожну валізу довелося пакувати на ходу", - згадала Настя.


 
Фото з першого дня війни

"Спроба виїхати на захід країни була невдалою, бо затор починався мало не від нашого будинку, це при тому, що живемо ми за Києвом. Тому ми повернулися додому і два дні просиділи під обстрілами. Над нашим будинком навіть літала ворожа авіація, і ми чітко бачили з вікна, як наші хлопці збили їх перший літак.

Це зараз ми, на жаль, звикли до такого режиму життя, і страху немає, а тоді переляк був настільки сильний, що мене моментами просто паралізувало. Страх не за себе, а за сина - йому на той момент було лише пів року. Коли над будинком летіло, ми прикривали його собою, бо у нас немає ні підвалу, а поруч навіть і близько ніякого бомбосховища. Тому ми весь час просиділи вдома між двома стінами. На третій день не витримали і поїхали в Одесу до батьків Сергія", - розповіла співачка.

 
У серпні Давіду виповнився рік і він зустрів його в Україні

"Без сліз це все згадувати неможливо. Я схудла на кілька кг буквально за день і досі розгрібаю проблеми зі здоров‘ям, як фізичним, так і психічним. Наслідки цієї страшної війни ще довго будуть даватися нам взнаки. Але зараз головне - перемога, в якій наша родина не сумнівається ані секунди!", - наголосила MamaRika.

Нагадаємо, нещодавно MamaRika разом з KOLA випустили проникливу пісню "Люди", присвячену всім українцям.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів