Періс Хілтон у глянці вперше показала сина та пояснила, чому не народжувала його сама

24 лютого 2023, 12:00

Американська світська левиця, бізнесвуман та діджейка Періс Хілтон, яка оголосила ім'я свого первістка, вирішила не тягнути кота за хвіст та показати малюка світові.

Із маленьким Феніксом вона знялася для Glamour UK та Glamour Spain.

У інтерв'ю 42-річна зірка говорила про те, чому вирішила звернутися до сурогатної матері, про пережите в підлітковому віці сексуальне насилля і те, як так сталося, що вона "застрягла" в образі "тупої білявки".

 
Для обкладинки Періс позувала через 48 годин після того, як стала мамою

"Я - не тупа білявка, я просто дуже добре її з себе вдаю. Справжня я - сильна і стійка, відважна, розумна та весела", - запевнила Періс.

"Гадаю, я так багато через що пройшла, що я воїн, я боєць, я хоробра. І я відчайдух", - поділилася вона.

Зі слів Хілтон, яка раніше розказувала про сексуальне насильство в школі-інтернаті, ще у 15-річному віці її намагався розбещувати один зі вчителів. Зовсім юним дівчам вона була і тоді, коли на вечірці знайомий підмішав їй у вино снодійне, а потім скористався з її безпомічного стану.

 
Хілтон уперше показала личко малюка

У наступні роки образ багатенької та безтурботної "тупої білявки" став для Хілтон захисним механізмом, відповіддю на психологічні травми, яких дівчина зазнала.

"Я надихалася Мерилін Монро, Барбі та Доллі Партон, усіма цими білявками-іконами, які, безперечно, теж грали таких персонажів. І це дозволяло мені не думати про погане. Це була цілковита втеча", - пояснила вона.

Для Періс кардинально все змінилося завдяки зустрічі з чоловіком, Картером Реумом, який нарешті розкрив у ній сексуальність. Як пояснила жінка, її життя досі було настільки публічним, що таку подію як народження їхнього з коханим первістка вона вирішила до останнього зберігати в таємниці.

"Я дуже одержима моїм маленьким янголом, і коли він дивиться мені в очі, я просто тану. Він таке хороше дитя", - поділилася Хілтон.

 
У віці близько 20 років Хілтон зробила аборт, бо була "не готова" мати дітей

Зі слів зірки, заморозити яйцеклітини свого часу їй порадила Кім Кардашян. А вже разом із Картером вони заморозили й ембріони.

"Ми зробили це сім разів... У мене всі хлопчики. Двадцятеро хлопчиків", - повідомила вона.

"Місяць тому я знову пройшла через цей процес, тож чекаю на результати, щоби дізнатися, чи є там дівчатка", - додала Хілтон.

Виявляється, Періс вдалася до послуг сурогатної матері не через свій вік або якісь проблеми зі здоров'ям. Зі слів білявки, навіть якби їй зараз було 20 років, вона би нізащо не народжувала сама. Хілтон надто боїться можливості пробудження болючих спогадів, уколів, крапельниць тощо, а ще вона колись була присутня на пологах, і це її "травмувало".

"Але я страшенно хочу сім'ю, це ж просто фізична частина її створення. Мені просто дуже страшно... Народження дітей та смерть - це дві речі, які лякають мене понад усе в світі", - зізналася вона.

Нагадаємо, в чоловіка Хілтон є дитина від попередніх стосунків, але він із нею не спілкується.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Це зруйнувало багато моїх романів": Хілтон приголомшила заявою, що вважала себе асексуальною

Хілтон у мереживному міні показала ноги на паті з Кардашян. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів