"Плакала, поки вони мене тримали": Хілтон розповіла про пережите сексуальне насильство у школі-інтернаті

12 жовтня 2022, 18:40

Спадкоємиця готельної імперії Hilton Періс Хілтон поділилася подробицями пережитого у підлітковому віці насильства з боку персоналу Provo Canyon School, де вона жила й навчалась у 90-х.

Хілтон раніше розповідала про психологічний тиск з боку працівників школи-інтернату. А тепер розказала і про сексуальне насильство.

Шокуючими подробицями інциденту вона поділилася в матеріалі The New York Times.

"Пізно вночі, було десь 3-4 ночі, вони повели мене та інших дівчат у кімнату задля так званого "медичного огляду". Це було навіть не з лікарем. Там було кілька різних працівників, які поклали нас на стіл та засунули пальці у нас", – розповіла Періс.


 
Зірка раніше розповідала про психологічний тиск від працівників школи, а тепер зізналася, що було і сексуальне насильство
фото instagram періс Хілтон

"Я не розуміла, що вони роблять. Але це точно були не лікарі. Це було страшно і я ці спогади блокувала багато років. Але тепер, озираючись на це як доросла людина, розумію – це було сексуальне насильство", – сказала вона.

 

"Я плакала поки вони мене тримали і казала "Ні". Вони відповіли, аби я закрила рота… Важливо розповідати про такі болючі моменти, аби мати можливість зцілитися і допомогти покласти край цьому аб’юзу", – цитує Page Six пости Періс щодо інциденту у Twitter.

Нагадаємо, раніше американська акторка Джессіка Сімпсон розповіла, що пережила сексуальне насильство у 6 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ударив в обличчя: Огнєвіч уперше розказала про насильство з боку колишнього

"Він може вбити мене": акторка Крістіна Річчі заявила про насильство з боку чоловіка

"Думала, це треба терпіти": донька Єгорової розповіла про насильство матері у дитинстві

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів