"Світ, до якого не звикли мої очі": Бадоєв згадав, що побачив з вікна у перший день війни

24 лютого 2023, 12:32

Режисер Алан Бадоєв зустрів війну в Києві. У річницю 24-го лютого він згадав, що саме побачив того дня з вікна своєї київської квартири.

"Світломузика під виття сирен", - так описав свої враження кліпмейкер у коментарі ТаблоID.

"Мабуть, я ніколи не зможу забути перший час після того, як я прокинувся, почувши сирену. Я не одразу зрозумів, що відбувається. Мені здалося, що хтось невдало пошуткував", - зізнався Алан.

 
Бадоєв, який спочатку виїхав зі столиці, повернувся до Києва вже на початку квітня

"Я вийшов на балкон, сирена все ще не стихала. Те, що я побачив за вікном, час від часу виринає в пам’яті й сьогодні. Я живу неподалік проспекту Перемоги і бачив, як все було залито в червоному кольорі від довжелезних заторів, протягуючись далеко за горизонт у різних напрямках. Але найбільш вражаючими були люди: тікаючі матері з дітьми на руках, що тягнули важкі валізи…

Час від часу хаотично запалювалось світло в багатоповерхівках навпроти: один за одним, немов у шаховому порядку, така собі світломузика під виття серен. Це був той світ, до якого не звикли мої очі. До останнього я не хотів вірити, що все це мені не наснилося", - згадав Бадоєв.

 
Алан працює над фільмом про війну в Україні під назвою "Довга доба"

"Стан великого хаосу, криків, серен. Нікому не бажаю бачити те, що ми побачили того безкінечного ранку - ранку 24.02.22", - підсумував режисер.

Нагадаємо, Бадоєв багато разів звертався до росіян, намагаючись донести до них правду. А також міркував про місію творчих людей під час війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бадоєв із нагоди 42-річчя показав незвичного себе: Торішнє "дзеркало" розбилося

"Війна вдарила по стосунках у нашій родині": Бадоєв розповів, як рятується від нападів відчаю

"Кохання, схоже на магію": Бадоєв уперше за час війни зустрівся з донькою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів