Вердикт Чорного Місяця щодо Марченко й Потапа, сила Плутона та відкриття третього ока: гороскоп на тиждень від Вольнової

27 лютого 2023, 09:28

Вітаю, друзі!

Загадка: чому одні люди досягають більшого, ніж інші?
Відповідь: вся справа в самоналаштуванні. І сьогодні я покажу, як це працює.

А на початку невеликий огляд наслідків чорного Місяця, вплив якого ми зазнали минулого тижня.

Кінопродюсеру Гарві Вайнштейну дали 16 років в'язниці. За сексуальні домагання та насильство на нього подали позов до суду понад 90 жінок. І ось чорний Місяць виніс вердикт, адвокати безсилі.

Оксана Марченко, дружина олігарха-зрадника Віктора Медведчука, втратила все майно на території України. І це тільки початок: цього року ми спостерігатимемо "камнепад" олігархів та держчиновників.


У порівнянні з цими персонажами Потап майже янгол, проте зганьбився з піснею про волонтерів. Попередження: думай про те, що ти говориш.

 

А тепер гороскоп

Понеділок, 27 лютого – Місяць у Близнюках дає багато погоджень, поїздок, спілкування, але, на жаль, у всьому цьому є критичний настрій, і виною цьому не ваш поганий характер (я знаю, що ви ідеальні). Виною цьому є з'єднання легкого та життєрадісного Меркурія із занудою Сатурном. Саме він підштовхуватиме вас до жорстких фраз, які нібито ненароком злетіли з язика. Будьте обережні: подібна критика може поставити хрест на близьких стосунках. На жаль, ця тенденція триватиме до четверга.

Вівторок, 28 лютого - День-нескладуха. Ви можете поспіхом розбити телефон або не вимкнути газ, йдучи з дому… Не метушіться, навіть якщо ви спізнюєтеся. Метушнея ще нікого не робила привабливим! Ідіть гордою ходою, і щоб жоден м'яз на обличчі не здригнувся. Надвечір можуть здолати неспокійні думки. Видихніть, махніть на все рукою і скажіть собі "я подумаю про це завтра. А вранці в середу стане і правда легше: на допомогу прийдуть Весна і Венера.

Середа, 1 березня - Місяць переходить у найдбайливіший знак Раку, і захочеться пом'якшити минулу критику, проявити мудрість та теплоту. Порадуйте ваше оточення, ну а пізніше ближче до ночі у вашому серці може виникнути сильна пристрасть. Егоїстична Венера змусить як чоловіків, так і жінок вимагати до себе увагу, незважаючи на бажання іншої людини. Питання: навіщо витрачати свій час та гроші на тих, кому ви не потрібні?

Увага: З 1 по 4 березня тон задає планета Плутон, що має трансформуючу силу. Якщо у вас виникає сильний імпульс щось зробити або від чогось відмовитися - довіртеся йому, в ці дні доля говорить з людиною зсередини.

 

Четвер, 2 березня - Меркурій з'єднується з Сатурном і змушує зробити вибір. Займіться чимось одним, але конкретним, на що ти можеш спертися в майбутньому. Складно? Тоді став собі запитання протягом дня, відповідь обов'язково прийде. Є таке правило успішних людей: якість життя залежить від запитань, що ставиш собі.

П'ятниця, 3 березня - Меркурій із знаку Водолія переходить у знак Риб, і у вас ніби відкривається третє око. Інтуїція працює на найвищому рівні і дозволяє легко зрозуміти таємні думки інших людей.
Запитання: як відрізнити інтуїцію від висновків розуму? Інтуїція - це те, що сходить на вас раптово, коли ви в розслабленому стані.

Субота та неділя, 4, 5 березня - Місяць у Леві робить тригон до Юпітера - гарний настрій, хороша компанія. Зверніть увагу на своє оточення, нехай це будуть люди, що надихають вас, ті, які вірять у вас і підтримують у всіх починаннях. Нитиків і "юзерів" – у бан. Тільки ви самі створюєте ваше майбутнє своїми думками та вчинками.

Чекаю на ваші коментарі. Найцікавіший із них отримає від мене астрологічний подарунок.

Ваша Світлана Вольнова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів