"Ще розкішніше, ніж було": невістка Бекхемів хоче відгуляти друге весілля – інсайдер

28 лютого 2023, 14:30

Поки американський мільярдер Нельсон Пельтц судиться з організаторами доччиного весілля, вона вже думає про наступне.

Як повідомляє видання Closer, невістка Девіда та Вікторії Бекхемів, модель Нікола Пельтц лишилася незадоволеною своїм першим святом, яке, на хвилиночку, коштувало 3,5 мільйона доларів.

 
Ніколі не сподобався івен вартістю 3.5 мільйона
фото instagram Ніколи Пельтц

"Нікола тепер, коли річниця їхнього весілля все ближче, дедалі краще розуміє, що день "ікс" був дуже напруженим від початку до кінця. Все обернулось кошмаром. Вона була незадоволена весіллям, яке організовували три різні команди…


Вона сказала Брукліну, що свято дуже вплинуло на їхні стосунки і їй неприємно дивитися на фото, адже вони нагадують про драму і на знімках всі виглядають напружено", – сказав інсайдер.

 
Нікола хоче нові фото

"Тому зараз вони думають над тим, аби провести нову церемонію в день першої річниці. Вона хоче повторити все з новою сукнею, новими фото і, попри здивування всіх, ще з більшим шиком, ніж це було", – додав він.

Джерело також додало, що, на думку Ніколи, це хороший спосіб почати все заново. Особливо для неї та її свекрухи Вікторії Бекхем, яка зі слів інсайдера, також повпливала на весілля сина. Мовляв, Вікі "вкрала" пісню для першого танцю молодят, аби потанцювати під неї з Брукліном.

 
Цікаво, чи погодиться тато-мільярдер оплачувати нове весілля

Нагадаємо, раніше ходили чутки, що Нікола та Вікторія посварилися через сукню. Згодом, коли дружина Брукліна заходилася коментувати ситуацію в ЗМІ, Девід провів сувору розмову з сином. Подейкують, він натякнув первістку, аби той не забував, що перш за все він – Бекхем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тесть-мільярдер Брукліна Бекхема тягне до суду організаторів весілля Ніколи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів