Заповнила емоційний вакуум: Матвієнко з дочкою повернулися до України

7 березня 2023, 13:31

Співачка Тоня Матвієнко разом із молодшою дочкою Ніною повернулися до України з Великої Британії, де провели понад пів року.

За три дні перебування в Києві Тоня встигла вже багато чого, зокрема, відвести 7-річну доньку до української школи.

"За все своє життя ніколи не уявляла, що прийдеться мешкати за кордоном. Неймовірно важко бути відірваною від родини, дому, друзів… Впродовж року в моєму особистому хіт-параді бажань срібну сходинку займало бажання "найскоріше повернутися додому". Яке продовжує очолювати рейтинг, думаю, пояснювати не треба", - написала співачка в Instagram.

 
Матвієнко поїхала з Києва одразу після початку повномасштабного вторгення

"Останній рік я відчувала себе пташкою в клітці. 3-го березня пташка випурхнула й не знає на яку гілку сідати — величезна купа справ)) Всього за три дні перебування вдома, на рідній Українській Землі, я заповнила емоційний вакуум, який утворився в душі за час перебування на чужині. Отже, друзі, я вдома, у рідному Києві! Буду рада побачити та обійняти кожного!", - радісно повідомила Тоня.

 
Ніна пішла до школи у Британії і провчилася там з червня минулого року. Тепер дівчинка звикатиме до нових реалій в Україні

Нагадаємо, у перші місяці повномасштабного вторгнення з'явилися чутки, що Матвієнко та Мірзоян близькі до розлучення. Подружжя усе спростувало, але Тоня зізналася, через що могла б розлучитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Матвієнко з мамою та доньками привітали з Різдвом сімейним фото в Яремче

Знову разом: Матвієнко у Кракові показала сімейну ідилію з обома дочками і Мірзояном

"Пропонували прибиральницею бути": Матвієнко розказала про фінансову скруту під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів