У королівській сім'ї сперечаються щодо ролі 9-річного принца Джорджа в дідовій коронації - експерт

21 березня 2023, 10:30

До коронації Чарльза ІІІ, яка відбудеться 6-го травня, лишається дедалі менше часу. Та подейкують, королівська родина досі остаточно не визначилася з її сценарієм. Зокрема відкрите питання щодо участі принца Джорджа.

Батьки, принц Вільям і Кейт Міддлтон сумніваються, чи варто хлопчику відігравати в церемонії якусь формальну роль, а не просто бути присутнім. Вони вважають, що в свої 9 Джордж для такого ще замалий.

 
Кейт та Вільям вагаються щодо ролі Джорджа в дідовій коронації
фото getty images

Про це розказав королівський коментатор та письменник Том Квінн, пише Page Six.


Хоча Джордж і стоїть наразі другим у черзі до престолу, Вільям із Кетрін відчувають, що йому зарано братися за виконання обов'язків члена королівської родини.

На думку Квінна, ця ситуаця нагадує дитинство самого Вільяма та його брата Гаррі, яких інколи змушували відвідувати офіційні заходи, для яких вони були ще надто юні. Так, коли загинула принцеса Діана, Вільяму було 15, а Гаррі 12. І те, що хлопчики ішли в похоронній процесії за труною матері, багато кому видалося неправильним.

"Багато людей критикували це і говорили, що це жахливо по відношенню до таких юних хлопців, особливо до Гаррі", - зазначив Квінн.

 
Імовірно, діти принца і принцеси Уельських просто поїдуть в екіпажі в урочистій процесії
фото getty images

"Тож я вважаю, що люди згадують це і міркують: "Так, заждіть хвилинку, якщо Джордж буде якимось пажем або виконуватиме якусь роль такого типу в коронації, це буде надмірне повернення до традиційних ролей?", - пояснив письменник.

"Наразі точиться палка суперечка щодо того, як це зробити. Наскільки я чув, це ще не вирішено", - додав він.

Як відомо, Джордж та його 7-річна сестра Шарлотта були присутні на похороні Єлизавети ІІ. 4-річного принца Луї тоді залишили вдома, і хлопчик, попри сумні обставини, укотре став героєм мемів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Принц Гаррі зізнався, що вживає психоделіки, та отримав запрошення на татову коронацію

Король танцполу: Чарльз ІІІ погопцював на вечірці з нагоди Хануки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів